Noty za mecz z Wisłą Kraków. Oddaliśmy 2 strzały celne

kamres  -  19 lipca 2013 23:40
0
870

glowacki_wisla_1213

Górnik Zabrze zremisował bezbramkowo z krakowską Wisłą. Na bramkę rywali „Trójkolorowi” oddali zaledwie 2 strzały celne, co nie jest powodem do dumy tym bardziej, że są one autorstwa tylko jednego piłkarza – Prejuce’a Nakoulmy.

Witkowski: 7 – pewne interwencje w bramce, czujny na przedpolu. Ubiegł Sarkiego najpierw łapiąc piłkę w ręce, a następnie wybijając ją wślizgiem.

Olkowski 6 – dobrze spisywał się w obronie oraz dobrze dośrodkowywał. Według komentatorów Canal Plus, najlepszy piłkarz na boisku.
Danch: 6 – oddał pierwszy strzał w tym sezonie dla Górnika, niestety niecelny. Dobrze grał w obronie podłączając się do akcji ofensywnych.
Gancarczyk: 6 – dobrze zagrał na nowej dla siebie pozycji stopera. Kilka razy udanie interweniował zażegnując niebezpieczeństwo pod naszą bramką
Kosznik: 5 – nie upilnował Sarkiego w 31 minucie meczu, przez co Wisła mogła prowadzić 1:0. W pierwszej połowie większość akcji krakowian była przeprowadzana jego skrzydłem. Z biegiem meczu rozkręcał się w akcjach ofensywnych.

Nakoulma: 7 – oddał pierwszy celny strzał dla naszej drużyny w tym sezonie. Dobrze dryblował lecz na koniec piłka plątała mu się między nogami. Na szczęście z biegiem czasu było coraz lepiej. W sumie oddał 2 strzały celne czyli tyle, ile cały zespół Górnika.
Przybylski: 6 – zaczął spotkanie dość niemrawo, ale z każdą minutą grał coraz pewniej.
Mączyński: 6 – na plus można zaliczyć bardzo dobre podanie do Małkowskiego oraz groźne dośrodkowania. Po pierwszej połowie, nie było już tak dobrze. Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego, a kilka minut później, jeszcze gorszy strzał.
Sobolewski: 6 – mało widoczny na boisku, choć dodawał pewności siebie kolegom z linii pomocy. Godnie pożegnany przez kibiców „Białej Gwiazdy”.
(77′ Nowak): NS
Małkowski: 7 – dobre dośrodkowania, próbował również strzelać na bramkę przeciwnika, aktywny w pierwszej połowie. Chciał nabrać sędziego upadając w polu karnym, lecz arbiter nie dał się nabrać na jego sztuczki.
(66′ Mosznikow): NS

Zachara: 5 – nie za dobry mecz w wykonaniu napastnika. Podczas jego ostatniej akcji przed zejściem z boiska, miał okazję zdobyć bramkę z najbliższej odległości. Niestety nieco późno dostawił nogę, a piłka przeleciała przez całe pole karne.