Noty za Derby z Ruchem. Jeleń zagrał „jak za dawnych lat”.

kamres  -  28 kwietnia 2013 22:20
0
1061

jelen2_gornik_ruch_1213
Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu podopiecznych Adama Nawałki. Początek drugiej słabszy, ale piłkarzy mobilizował głośny doping zabrzańskiej „Torcidy”. Redakcja Roosevelta81.pl przedstawia noty za WDŚ.

Skorupski: 6 – Niestety w pierwszej połowie nie uniknął „babola” podczas wybicia piłki, co mogło zakończyć się utratą gola. Poza tym, pewne interwencje.

Olkowski: 6 – Niezwykle groźny w ataku, niezły w obronie, choć popełnił jeden, czy nawet dwa duże błędy. Mimo wszystko, pozytywny występ.

Danch: 6 – Solidny występ kapitana Górnika.

Kopacz: 7 – Do trzech meczów sztuka. Strzały głową, co sam przyznał Bartek w wywiadzie, są jego mocną stroną. W obronie zagrał tym razem bezbłędnie. Wielkie brawa.

Szeweluchin: 6 – Nowa pozycja na boisku dla „Szewy” okazała się niezłym rozwiązaniem. Znacznie lepiej radzi sobie jednak na środku.

Zachara: 6 – Walczył, dużo biegał, ale był znacznie mniej widoczny od Jelenia i Nakoulmy. Ci mieli jednak łatwiej dzięki jego zadziorności.

Mączyński: 6 – Niezły występ, ale nic ponad to. Znów przytrafiły mu się „głupie” straty piłki.

Kwiek: 6 – Aktywny w pierwszej połowie, ale nieco „zgasł” w drugiej odsłonie spotkania.

(76′ Mosznikow) NS

Iwan: 6 – Przeciętny występ. Zdrowy Mariusz Przybylski o miejsce w składzie może być spokojny.

(83′ Bonin) NS

Nakoulma: 7 – Jego szybkość wiele wniosła do gry „Trójkolorowych”, wszędzie było go pełno. Zabrakło tylko gola, ale i tak należą mu się wielkie brawa.

Jeleń: 8 – Najlepszy gracz na boisku, zdobywca koguta od Pana Stasia. Imponował szybkością oraz walecznością. Zagrał „jak za dawnych lat”, choć do ideału zabrakło mu jeszcze lepszej skuteczności.

(90′ Nowak) NS

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments