Noty i cenzurki za mecz z Legią. Zabrakło niewiele

kamres  -  3 sierpnia 2014 00:44
0
1100

drużyna_Legia1415

Pierwsza połowa meczu wyrównana, jednak druga począwszy od 60. minuty spotkania należała do Legii, która zdołała wyrównać. Brawa dla piłkarzy za walkę, a kibicom za doping przez całe spotkanie.

Steinbors: 7 – W pierwszej połowie dość niebezpiecznie wyszedł z bramki narażając Górnika na utratę gola, jednak obyło się bez konsekwencji. Pavels zrehabilitował się w 60. minucie meczu świetnie broniąc strzał Legionisty. Przy bramce dla Legii nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

Augustyn: 6 – Pomagał Sadzawickiemu poradzić sobie z dobrze dysponowanym Koseckim. Dziś nie był dyrygentem defensywy, jak nas Błażej przyzwyczaił w ciągu ostatnich meczów.
Kosznik: 6 – Dobry mecz tego zawodnika, przecinał groźne dośrodkowania i uczestniczył w ofensywnych akcjach zespołu. Wiemy jednak, że Rafała stać na trochę dokładniejsze dogrania piłki do kolegów.
(83′ Mańka): NS
Gancarczyk: 7 – Ofiarnie przeciął strzał piłkarza Legii, chroniąc nas przed bramką w pierwszych minutach meczu. W defensywie to dziś najlepszy piłkarz, kilkukrotnie zażegnywał niebezpieczeństwo pod naszą bramką.
Gergel: 7 – W pierwszej połowie meczu popisał się świetnym rajdem przez pół boiska, niestety jego strzał został zablokowany. Piłkarz bardzo ładnie przyspieszał akcje wychodząc z kontrami i biorąc na siebie ciężar gry.
Sadzawicki: 5 – Dominik wciąż zbiera doświadczenie na ekstraklasowych boiskach, a tym razem przyszło mu się zmierzyć z Koseckim. Kuba o klasę przewyższał naszego gracza. Sadzawicki uchronił nasz zespół przed stratą bramki podczas ofensywy Legii między 60. a 63. minutą meczu.

Madej: 5 – Łukasz ładnie zagrał w ofensywie, jednak zawodnicy Legii nie pozwalali mu rozwinąć skrzydeł. Kilka jego dośrodkowań było na prawdę groźnych.
(73′ Gwaze): NS
Jeż: 6 – Z meczu na meczu Robert rozkręca się, parę jego popisów mogliśmy zobaczyć w meczu z Legią. Wygląda na to, że Jeż swoimi umiejętnościami technicznymi godnie zastąpi Nakoulmę, a do spółki z Madejem możemy stworzyć całkiem interesującą linię pomocy.
Sobolewski: 5 – Na boisku mało widoczny, jednak wykonywał swoje zadania defensywne jak należy.
Danch: 7 – Strzelec bramki z 25. minuty meczu. Akcja w polu karnym była trochę przypadkowa, jednak to dzięki niemu Górnik wyszedł na prowadzenie. Kolejną akcję bramkową miał nasz kapitan w 43. minucie meczu, po jego strzale główką piłka minęła słupek Kuciaka o centymetry.

Zachara: 5 – Pod koniec pierwszej połowy dostał świetne dośrodkowanie od Madeja, do celnego strzału zabrakło niewiele. Szkoda, że został zdjęty z boiska, Mateusz w tym sezonie imponuje skutecznością nie mając wiele sytuacji bramkowych.
(63′ Łuczak): NS

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments