Niebezpieczna koparka na budowie. Nie testujcie tego na stadionie! (galeria)

kamres  -  25 maja 2013 07:23
0
1858

stadion06_maj2013

W piątek na stadionie pracowało nawet spora liczba pracowników. Nowością może być zamontowanie aluminiowych ram okiennych poziomu +2 trybuny wschodniej. Przyjrzymy się trochę bliżej szybom jakie będą w nie wprawione.

Od strony północnej obiektu robotnicy montowali izolacje na ściany oraz wylewali resztkę murku stanowiącego balustradę poziomu +1 placu wschodniego. To jedne z ostatnich prac związanych z betonowaniem, zostały już tylko drobne rzeczy. Na poziomie +1 trwało dalsze izolowane podłoża papą termozgrzewalną. Murek oporowy pasażu handlowego z dnia na dzień przybiera na długości. W piątek z jednej z jego części ściągnięto deskowania, a spod niego ukazał się goły beton.

Na oraz za trybuną północną pojawiły się szklane elementy. Natomiast wschodni poziom +2  wzbogacił się o nowe aluminiowe ramy okienne w kolorze matowym. Szklana fasada między poziomami trybun będzie wykonana z bezpiecznego szkła, a szyba posiadać będzie właściwości antywłamaniowe (klasa P4).

Szyba klasy P4 składa się z dwóch tafli szkła o grubości 4mm, połączonych ze sobą czterema foliami PVB o grubości 0,38 mm, dzięki czemu jest ona odporna na przebicie i rozbicie tępym lub ostrym narzędziem.

stadion08_maj2013Przykładowa szyba z widoczną warstwą szkła oraz folią. Foto: lestol.com

[youtube id=”7uyccEFRVbg”]

… ale nie próbujcie jej testować na stadionie 😉

Zapraszamy do zobaczenia dzisiejszej galerii z budowy:

źródło: Roosevelta81.pl/projekt stadionu
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments