Nie widziałem innego rozwiązania jak tylko uderzyć (wideo)

kamres  -  6 października 2018 00:46
0
5835

Szymon udowodnił, że forma, jaką prezentował przed kontuzją jest nadal bardzo wysoka.  Na początku drugiej połowy posłał w kierunku bramkarza gości „bombę atomową” z ponad 20 metrów w samo okienko. Bramka stadiony świata!

Ostatni schodzisz z boiska, stęskniłeś się za murawą?

– Dokładnie, ale chciałbym żebyśmy schodzili dziś, jako zwycięzcy, niestety się nie udało, straciliśmy dwie bramki… Jeśli chodzi o obraz meczu to uważam, że graliśmy dobrze, ale gdzieś tego szczęścia zabrakło.

Strzeliłeś kiedyś piękniejszą bramkę w karierze? Przeciwnicy zostawili ci dużo miejsca.

– Tak, ale wtedy miałem dwanaście lat, więc nie wiem czy to się nadaje do oceny. Jeśli chodzi o tego gola to byłem sam i nie widziałem innego rozwiązania jak tylko uderzyć, na całe szczęście udało się. Dobry ruch zrobili koledzy z zespołu rozciągając to wszystko, miałem sporo czasu żeby dobrze ustawić się do tej piłki.

W jednej z sytuacji po jednym ze starć usiadłeś na murawie, czy to coś związanego z niedawną kontuzją?

– Szczerze nie myślałem o tym, jest wszystko jest ok, fizjoterapeuci i lekarz doprowadzili mnie do takiego stanu, że na nic już nie narzekam.

Po kilkutygodniowej przerwie forma nadal jest bardzo wysoka.

– Dziękuje, gdzieś tam jeszcze czuję braki, w kondycji zabrakło mi tego „depnięcia”. Cały zespól pracuje, każdemu się lepiej gra i tak to wyglądało do momentu, gdy straciliśmy dwie bramki.

Teraz przerwa na reprezentacje, bardzo ważne dwa mecze.

– Nie ma co dyskutować, musimy wygrać i przejść do następnego etapu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments