NIE POZWOLIMY ZRUJNOWAĆ NASZEGO GÓRNIKA !!!

Milo  -  22 maja 2016 22:30
0
1570

bedziemy_z_Toba_az_do_smierci_flaga

Przez ostatnie dni staraliśmy się naszym czytelnikom przybliżyć osoby współwinne spadku 14-krotnego Mistrza Polski. Właśnie o tych osobach najczęściej się zapomina, a to również one podejmowały kluczowe decyzje. Degradacji są winni nie tylko „kopacze” i trenerzy, ale także spore grono zasiadające w urzędniczych gabinetach.

Minął już tydzień od spadku Górnika, a winnych w klubowych szeregach wciąż brak. Górnik Zabrze jest naszym życiem, dlatego nie pozwolimy, aby spadek tłumaczyć słowami „przecież to tylko sport”. W czasach, gdy inne śląskie kluby po kilka razy grały już w europejskich pucharach, my po raz kolejny będziemy grać na zapleczu Ekstraklasy. Górnik nie zasługuje, aby być zarządzany przez ludzi, którzy o sporcie nie mają najmniejszego pojęcia. Dopóki będzie istniał serwis Roosevelta81.pl nie pozwolimy zrujnować naszej wspólnej wiary.

W dniu jutrzejszym tj. poniedziałek oczekujemy od właściciela, czyli władz miasta, ostatecznych, realnych i przede wszystkim jakościowych zmian. Wszystkie osoby muszą mieć świadomość, że pracują dla jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, który z sukcesami reprezentował cały kraj na arenie międzynarodowej. Koniec dla kolesiostwa kosztem Górnika!

———————————————————————————–

Od tej chwili nie będziemy już publikowali kolejnych wpisów. Wszystko, co mieliśmy do przekazania naszym czytelnikom, przekazaliśmy. Nie pozostało nam nic innego, tylko czekać na decyzje właściciela. Jeśli w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin takie decyzje nie zostaną podjęte, wrócimy ze zdwojoną siłą, bez żadnych hamulców. Rozliczymy publicznie każdą osobę, która przyczyniła się do upadku spadku naszego ukochanego GÓRNIKA.

Od wszystkich stowarzyszeń działających przy Górniku, a przede wszystkim od wszystkich kibiców, oczekujemy jednego wspólnego głosu, dla dobra naszej wspólnej wiary. Stańmy wspólnie w imię wielkiego Górnika Zabrze!

„To my, chłopcy z Górnika, zna nas cała liga, za Górnik! za nasz KS! pójdziemy, aż po życia kres”

Ze sportowym i kibicowskim pozdrowieniem,
Redakcja Roosevelta81.pl
„Z pasją dla Górnika”

Źródło: Roosevevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments