Nie powinniśmy zremisować tego spotkania, boli to bardzo

Kibic  -  12 marca 2018 17:38
0
2933

Łukasz Wolsztyński podobnie jak wszyscy w obozie Górnika czuł wielkie rozczarowanie, nie tylko rezultatem spotkania z Zagłębiem, ale przede wszystkim postawą swoją jak i całej drużyny w piątkowy wieczór. 

Nie da się nie zauważyć, że jesteś bardzo niepocieszony po tym spotkaniu.

 – Przez większość meczu gramy w jedenastu na dziesięciu, powinniśmy ten mecz wygrać. Stało się inaczej jesteśmy bardzo źli z tego powodu, gra też nie wyglądała najlepiej.

Zagłębie szczególnie w drugiej części zdominowało Was w środku pola i to goście prowadzili grę.

 – Zgadza się, lubinianie lepiej operowali piłką. Mają kilku byłych bądź obecnych reprezentantów Polski …ciężko coś na gorąco dodać. Dokonamy analizy tego spotkania, bo po prostu nie możemy tak grać. Nie powinniśmy zremisować tego spotkania, boli to bardzo.

Widać było po Tobie w czasie meczu irytację, taką złość sportową.

 – Zawsze chcę dać jak najwięcej drużynie. Wiem, że potrafimy i stać nas na więcej. Czasami nie potrafię tego stłamsić w sobie i widać to gdzieś na boisku. Staram się motywować siebie i kolegów, nie jest to żadna złośliwość w ich stronę. Sam od siebie wymagam dużo więcej, jeszcze raz powtórzę jesteśmy bardzo źli za ten mecz.

Byłeś blisko strzelenia gola w pierwszej połowie.

 – Miałem piłkę na lewej nodze, a łatwiej byłoby mi uderzać prawą. Zawodnik ekstraklasowy powinien mieć jednak obie nogi i tu nie ma żadnego tłumaczenia. Piłka nie leciała w światło bramki, w przeciwnym wypadku bramkarz mógłby mieć problemy, ale tak nie było, więc nie ma co gdybać.

Martwi nas wszystkich skuteczność, a właściwie jej brak, Igora Angulo. Czy Hiszpan mocno to przeżywa?

 – Z pewnością gdzieś siedzi to Igorowi w głowie. Napastnik jest rozliczany z bramek przede wszystkim, podobnie jest w moim przypadku. Wiemy jednak doskonale jak ważną postacią jest Igor w naszym zespole i absolutnie nikt nie ma mu za złe, że w tym roku jeszcze nie trafił. Ma na swoim koncie 19 goli, jest liderem klasyfikacji, nie ma tu w ogóle o czym mówić. Wierzymy, że wkrótce się odblokuje, a wtedy nie jeden mecz nam wygra.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments