Nie możemy sobie pozwalać na takie straty już na starcie sezonu

Luq  -  26 sierpnia 2018 10:56
0
3288

W spotkaniu Wisły z Górnikiem, w 70 minucie na boisku pojawił się Konrad Nowak. Wynik brzmiał już wtedy 3:0 dla gospodarzy, trudno więc było zmienić losy tego pojedynku. Dla „Kondzia” kolejne minuty spędzone na boisku działają z pewnością na korzyść, by osiągnąć optymalną formę.

Ciężko się wchodzi w momencie, kiedy zespół przegrywa 0:3. Trudno wówczas odmienić losy spotkania.

 – Starałem się coś wnieść do gry, niestety nie na wiele się to zdało. Nie udało nam się strzelić bramki, tym bardziej odwrócić niekorzystny przebieg spotkania. Nie jest łatwo rozmawiać o tak przegranym meczu. Cóż należy podnieść głowę i dalej walczyć.

To już druga z kolei przegrana i powoli punktów zaczyna brakować.

 – Dokładnie, musimy się wziąć w garść i zacząć ponownie zdobywać punkty, bo tak dalej to nie może wyglądać. Nie możemy sobie pozwalać na takie straty już na starcie sezonu.

Po obiecującym początku pojedynku z Wisłą nastąpił, nazwijmy to – zjazd.

 – Sami musimy się zastanowić, jak do tego doszło. Mieliśmy przecież kilka dobrych sytuacji. My ich nie wykorzystaliśmy, a zrobili to rywale. Gole dla krakowian nieco nas podłamały i z czasem nasza gra siadała.

Drugi mecz z rzędu kreujecie sytuacje, natomiast brakuje czystych soczystych uderzeń.

 – Nad tym wszystkim pracujemy, aby szukać sobie pozycji, z których byłoby nam łatwiej strzelać bramki.

Jak czujesz się fizycznie, trochę minęło już czasu od Twojego powrotu?

 – Z moim zdrowiem jest już wszystko w porządku. Jestem gotowy na 90 minut i do dyspozycji trenera. Jeżeli sztab szkoleniowy uzna, że jest taka potrzeba, to jestem jak najbardziej do dyspozycji.

Która pozycja na boisku najbardziej Tobie odpowiada?

 – Tam, gdzie ustawi mnie trener, tam dobrze się czuję. Chcę grać w piłkę, cieszę się z tego, że wróciłem po kontuzji i mogę biegać i grac w piłkę. Tak więc, na każdej pozycji będę dawał z siebie wszystko.

Kibice wspierali Was do końca.

 – Nasi fani zawsze dają z siebie 300%, zawsze są z nami. Wielki szacunek dla nich, a do nas należy to, aby zacząć sprawiać im więcej radości naszą postawą na murawie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments