Nasze zgody: Zaległy mecz GKS-u z Arką, trudny wyjazd Wisłoki

Spark  -  18 września 2013 09:02
0
951

gks_row_1314
W środę swoje mecze rozegrają nasi przyjaciele. W I lidze GKS Katowice podejmie przy Bukowej Arkę Gdynia, natomiast w IV lidze liderująca Wisłoka Dębica zagra na wyjeździe z OKS Mokrzyszów.

Katowiczanie, po ostatnim zwycięstwie nad ROW-em Rybnik, liczą na marsz w górę tabeli. W środowy wieczór GKS czekać będzie trudne zadanie w zaległym spotkaniu z Arką, która również ma aspirację by awansować do ekstraklasy. Obie drużyny na razie spisują się poniżej oczekiwań i ich bezpośrednie starcie może być niezwykle istotne w perspektywie dalszej części sezonu. „GieKSa” zajmuje 12. miejsce, a gdynianie są o trzy lokaty wyżej, mając na swoim koncie jeden punkt więcej. Wygrana któregoś z zespołów pozwoli mu doskoczyć do ligowej czołówki.

W IV lidze podkarpackiej z pozycji lidera na rywali spoglądają piłkarze Wisłoki. Dzisiaj ekipę z Dębicy czeka walka o punkty na stadionie piątego w tabeli OKS-u Mokrzyszów (Tarnobrzeg). Rywale mają od Wisłoki pięć punktów mniej. O wygraną nie będzie łatwo, bo OKS dobrze radzi sobie u siebie w obecnych rozgrywkach. Wygrał trzy mecz i zanotował jedną porażkę. Wisłoka natomiast na wyjazdach zanotowała dwa zwycięstwa, a raz musiała uznać wyższość rywali.

I liga
GKS Katowice – Arka Gdynia, środa, 18 września, godz. 17.00, transmisja w Orange Sport

IV liga
OKS Mokrzyszów – Wisłoka Dębica, środa, 18 września, godz. 16.30<%

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments