Nasze zgody: Wyjazdy Wisłoki, ROW-u i „GieKSy”

Spark  -  26 października 2013 08:02
0
1098

wisloka_przelecz_1314
Wszyscy trzej nasi „zgodowicze” zagrają w ten weekend na wyjazdach. Wisłoka w sobotę z LKS-em Pisarowice, a w niedzielę GKS Katowice w Niecieczy i ROW Rybnik w Stróżach.

Liderująca w ligowej tabeli Wisłoka ma nad drugą drużyną trzy punkty przewagi i z pewnością będzie chciała po najbliższej kolejce utrzymać ten status. Beniaminek z Dębice zagra z znajdującym się w środku tabeli LKS-em Pisarowice. Mec zostanie jednak rozegrany w Nowotańcu. „Biało-Zieloni” imponują formą i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Rywale natomiast swoje dwa ostatnie mecze przegrali.

Dobre wyniki osiąga ostatnio ROW, którego czeka wyjazdowe starcie z Kolejarzem. Podopieczni Ryszarda Wieczora znów jednak notują serię remisów, którą będą chcieli przerwać zwycięstwem z sąsiadem z ligowej tabeli. Ekipa ze Stróż jest w „dołku”, bo nie wygrała od czterech spotkań, a trzy ostatnie zakończyła porażką.

Na pierwszy wyjazdowy triumf liczą sympatycy z Bukowej. GKS jest najsłabszy w całej lidze na boiskach rywali, a mimo to jest w ścisłej czołówce tabeli. Jeśli zacznie sięgać po komplety punktów również na wyjazdach, to powinien spokojnie usadowić się na pozycji lidera. Szansa na premierowe zwycięstwo poza domem jest spora, bowiem Termalica to nie ten sam zespół co w poprzednim sezonie, a w minionych dwóch spotkaniach przed własną publicznością nie zdobyła choćby punktu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Wisloka.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments