Nasze zgody: Wyjazdy GKS-u, ROW-u i Wisłoki

kesera  -  12 października 2013 08:02
0
1276

wisloka_przelecz_1314
W ten weekend przerwę mają drużyny ekstraklasy, ale w sobotę swoje mecze rozegrają GKS Katowice, ROW Rybnik i Wisłoka Dębica. Każdą z drużyn czeka pojedynek na boisku rywala.

Ekipa z Bukowej zagra w Chojnicach z Chojniczanką. GKS fatalnie spisuje się na wyjazdach, natomiast doskonale na własnym stadionie. Chojniczanka jest przed własną publicznością groźna dla każdego rywala, a ostatnie dwa mecze u siebie wygrała. Katowiczanie, jeśli zamierzają w tym sezonie powalczyć o awans, muszą zacząć wygrać również poza Bukową.

Zdecydowanie najtrudniejszego rywala ma ROW. GKS Bełchatów jest liderem i głównym faworytem do awansu. Spadkowicz z ekstraklasy zamierza szybko powrócić do elity, ale ostatnio przed własną publicznością zanotował dwa potknięcia. Porażka z Arką Gdynia i remis z Górnikiem Łęczna pozwalają wierzyć, że mająca na koncie dwa triumfy z rzędu ekipa trenera Ryszarda Wieczorka będzie w stanie pokusić się o niespodziankę. Spotkanie będzie można zobaczyć na żywo na kanale Orange Sport.

Liderem w IV lidze podkarpackiej jest Wisłoka Dębica, którą powinno czekać teoretycznie łatwiejsze zadanie. „Biało-Zieloni” zmierzą się w Niechobrzu z Jednością, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Wisłoce do zachowania pierwszej lokaty wystarczy remis, ale każdy inny wynik niż wygrana na boisku autsajdera będzie rozczarowaniem.

I liga
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice, sobota, 12 października, godz. 15.00

GKS Bełchatów – ROW Rybnik, sobota, 12 października, godz. 17.30 (transmisja w Orange Sport)

IV liga podkarpacka
Jedność Niechobrz – Wisłoka Dębica, sobota, 12 października, godz. 15.00

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Wisloka.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments