Nasze zgody: Wisłoka w Jarosławiu, GieKSa z Wigrami

Spark  -  5 września 2014 07:59
0
822

GKS_Katowice_Chojniczanka
W ten weekend w ekstraklasie mamy przerwę na reprezentację, co umożliwia nam, aby wybrać się na mecze naszych przyjaciół. Wisłoka Dębica zagra na wyjeździe z JKS Jarosław, a GKS Katowice podejmie Wigry Suwałki. Swój mecz w środku tygodnia rozegrał już natomiast ROW Rybnik.

Rybniczanie pokonali na wyjeździe Górnika Wałbrzych aż 3:0. Dzięki tej wygranej awansowali na trzecie miejsce w tabeli II ligi. Kolejne spotkanie ROW rozegra 12 września, kiedy przed własną widownią podejmie Wisłę Puławy.

Już w piątek swój mecz rozegra Wisłoka Dębica, która uda się na wyjazdowe spotkanie z JKS Jarosław. Wisłoka jest tuż nad strefą spadkową i do swojego najbliższego rywala, zajmującego 9. pozycję, traci trzy punkty. Jest więc szansa, aby przeskoczyć zespół z Jarosławia w tabeli, o co jednak łatwo nie będzie. Do Jarosławia wybierają się też kibice „Biało-Zielonych”. Koszt wyjazdu to 30zł. (przejazd + bilet), a zbiórkę pod klubem zaplanowano na 14:00, natomiast wyjazd godzinę później.

GKS Katowice, po nerwowym początku, nabiera wiatru w żagle. I liga jest niezwykle wyrównana i tak naprawdę jedno lub dwa zwycięstwa robią bardzo dużą różnicę w tabeli. GieKSa jest obecnie na podium i jedynie liderująca Termalica ma większą przewagę. W sobotę katowiczanie podejmą przy Bukowej Wigry Suwałki. Rywal jest tuż nad strefą spadkową, więc o trzy punkty powinno być dość łatwo. GieKSiarze muszą jednak uważać, bo za darmo wygranej nikt im nie odda. Marząc jednak o walce o powrót do elity takie spotkania trzeba koniecznie wygrywać.

I liga
GKS Katowice – Wigry Suwałki, sobota 6 września, godz. 18.00

III liga grupa: lubelsko-podkarpacka
JKS Jarosław – Wisłoka Dębica, piątek 5 września, godz. 17.00

II liga
Górnik Wałbrzych – ROW Rybnik 0:3 (0:0)
0:1 – Muszalik, 51′ (karny)
0:2 – Gilewicz, 66′
0:3 – Sobczak, 79′

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: GieKSa..pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments