Nasze zgody: ROW w Brzesku, Wisłoka w Tuczempach

Spark  -  6 września 2013 09:52
0
1067

row_rakow_1213
Już w piątek swoje spotkanie zagra ROW Rybnik, który zmierzy się w Brzesku z Okocimskim. Na boisku rywali wystąpią również piłkarze Wisłoki Dębica, którzy są już samodzielnym liderem IV ligi.

Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka, po serii remisów, ostatnio doznali pierwszej porażki w sezonie, ulegając na własnym stadionie Sandecji Nowy Sącz. Teraz najwyższa pora, aby zainkasować trzy punkty, bo choć gra zespołu w większości spotkań była dobra, to dorobek na zapleczu ekstraklasy nie jest najlepszy i obecnie ROW znajduje się w strefie spadkowej. Rybniczan czeka starcie z Okocimskim. Zespół z Brzeska radzi sobie naprawdę dobrze i zajmuje szóstą lokatę w tabeli I ligi, mając o cztery „oczka” więcej od ROW-u. Przed własną publicznością Okocimski w dwóch spotkaniach zdobył ledwie punkt, więc ROW powinien powalczyć o korzystny rezultat.

Doskonale natomiast radzi sobie Wisłoka, która w tygodniu pokonała Cosmos Notowaniec 2:1 i jest samodzielnym liderem IV ligi grupy podkarpackiej. W sobotę zespół z Dębicy zmierzy się na wyjeździe z będącym na dole tabeli Piastem Tuczempy. Rywale przed własną publicznością nie wygrali żadnego z trzech spotkań, notując jeden remis. Co więcej, w żadnym z meczów u siebie nie zdołali strzelić gola. Wisłoka natomiast na wyjazdach wygrała oba spotkania przy stosunku bramek 8:2.

I liga
Okocimski Brzesko – ROW Rybnik, piątek 6 września 2013 r., godz. 16.30

IV liga
KS Piast Tuczempy – Wisłoka Dębica, sobota 7 września 2013 r., godz. 17.00

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments