Nasze zgody: ROW potrzebuje wsparcia kibiców

kesera  -  10 maja 2013 09:07
0
1514

row_rakow_1213
Wszystkie drużyny naszych „zgodowiczów” swoje mecze rozegrają w sobotę. Największy ciężar gatunkowy będzie miało starcie ROW-u Rybnik z Rozwojem Katowice. Nasi przyjaciele z Rybnika zachęcają, aby wszyscy kibice pojawili się pod masztem i głośno dopingowali drużynę podczas tego spotkania.

Po ostatnich fatalnych wynikach w Rybniku wrze. Jeszcze kilka tygodni temu ROW był głównym kandydatem nie tylko do awansu, ale do wygrania rozgrywek w II lidze zachodniej. Obecnie zespół jest na trzecim miejscu i czeka go trudna rywalizacja o awans. O swoją posadę w sobotę będzie walczył trener Ryszard Wieczorek. Jego podopieczni muszą sięgnąć z Rozwojem po trzy punkty, bo w innym wypadku szkoleniowiec ma zostać zwolniony. Rozwój zajmuje miejsce w górnej części tabeli i w Rybniku będzie mógł zagrać na pełnym luzie. Kibice ROW-u proszę wszystkich sympatyków, by przyjść pod maszt i od pierwszego gwizdka arbitra motywować piłkarzy do walki. My również zachęcamy kibiców by w sobotę wesprzeć naszych braci w Rybniku.

Przed własną publicznością zagra także Wisłoka Dębica, która podejmie Wisłok Wiśniowa (piąte miejsce w tabeli). Wisłoka traci jeden punkt do liderującego rywala zza miedzy, więc nie może pozwolić sobie na utratę punktów. Kolejny wyjazd czeka natomiast GieKSę. Katowiczanie tym razem zagrają w Legnicy z Miedzią. GKS, jeśli myśli o miejscu w górnej połówce I ligi, musi wreszcie wygrać. Ostatnie trzy spotkania GieKSiarzy kończyły się remisami i fani z Bukowej chcieliby wreszcie poczuć smak zwycięstwa. O triumf łatwo nie będzie, ponieważ Miedź zajmuje piąte miejsce i liczy się w walce o awans do Ekstraklasy.

I liga
Miedź Legnica – GKS Katowice, sobota 11 maja, godz. 17.00

V liga
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa, sobota 11 maja, godz. 17.00

II liga
ROW Rybnik – Rozwój Katowice, sobota 11 maja, godz. 19.00

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments