Nasze zgody: ROW gra ze Zniczem, GKS z Chojniczanką

Spark  -  27 sierpnia 2014 10:15
0
990

GKS_Katowice-ROW_Rybnik1314
Mamy środek tygodnia, ale to nie oznacza, że nie można wybrać się na mecz. Do wyboru Rybnik lub Katowice. ROW podejmuje u siebie Znicz Pruszków, natomiast GieKSa zagra przy Bukowej z Chojniczanką Chojnice.

GieKSa w minioną niedzielę ugasiła pożar, wygrywając na wyjeździe z Flotą Świnoujście. Aby tamta wygrana miała odzwierciedlenie w tabeli i faktyczną poprawę nastrojów wśród kibiców i całym klubie, trzeba wygrać w środę z Chojniczanką. Tabela I ligi jest bardzo mocno spłaszczona i nie licząc na razie prowadzącej Termaliki, pozostałe drużyny grają bardzo nierówno. Chojniczanka zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Przegrała trzy mecze i wygrała tylko raz… z ostatnim Chrobrym Głogów. Katowiczanie powinni wygrać i to wysoko. Pozycja Kazimierza Moskala cały czas jest zagrożona, ale za kilka kolejek może być zupełnie inaczej i na to wszyscy przy Bukowej liczą.

W Rybniku natomiast mają nadzieję, że limit remisów ROW już wyczerpał i od środkowej potyczki ze Zniczem rozpocznie passę zwycięstw. Rybniczanie zajmują 9. miejsce i do 4 ekipy z Purszkowa tracą jeden punkt. Chcąc myśleć o awansie ROW musi w końcu zacząć wygrywać, zwłaszcza przed własną publicznością. Z racji tego, że Górnik dopiero gra w sobotę, to zachęcamy wszystkich kibiców „Trójkolorowych”, aby wybrali sobie wizytę w Rybniku lub Katowicach i wsparli dopingiem jedną z drużyn naszych przyjaciół.

I liga
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice, środa 27 sierpnia 2014, godz. 19.00

II liga
ROW Rybnik – Znicz Pruszków, środa 27 sierpnia 2014, godz. 19.00

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: GieKSa.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments