Nasze zgody: Premierowy mecz GieKSy na Bukowej i drugi wyjazd ROW-u

Spark  -  2 sierpnia 2013 08:23
0
1169

gks_stomil
ROW Rybnik zagra drugi z rzędu meczu na wyjeździe. Natomiast GieKSa po raz pierwszy w rozgrywkach zaprezentuje kibicom na stadionie przy Bukowej. Do przyjścia na mecz zachęca jeżdżący po Katowicach samochód z dużą reklamą spotkania oraz informacjami ogłaszanymi przez megafon.

Rybniczanie to zespół grający otwartą piłkę, który zaskoczył już w pierwszej kolejce, remisując na boisku faworyzowanej Termaliki. Teraz rywal wydaje się być znacznie słabszy, bowiem Stomil Olsztyn raczej będzie walczył o utrzymanie. I z tego powodu też wynik tego spotkania dla ekipy Ryszarda Wieczorka może  końcowym rozrachunku okazać się niezwykle istotny. Stomil w pierwszym spotkaniu zanotował bezbramkowy remis z Arką Gdynia. Trudno w tym spotkaniu wskazać faworyta, ale w Rybniku wszyscy wierzą, że na kolejnym wyjeździe uda się drużynie zapunktować.

Zupełnie inne nastroje panują w GieKSie. Katowiczanie zanotowali falstart na inaugurację, przegrywając w Świnoujściu, ale w klubie i w drużynie wszyscy zachowują spokój. Na Bukową przyjeżdża Sandecja Nowy Sącz, która również przegrała pierwszy mecz (u siebie z Chojniczanką 0:2). Ekipa Rafała Góraka liczy na znacznie lepszą grę i pierwsze punkty w sezonie. Zachęcamy wszystkich kibiców Górnika, aby wesprzeć naszych przyjaciół. Na stadionie GieKSy nie powinno zabraknąć kibiców Sandecji, a także „Blaszok” powinien się zapełnić. W Katowicach już w piątek dało się zauważyć reklamy zachęcające do przyjścia na starcie z Sandecją.

I liga
Stomil Olsztyn – ROW Rybnik, sobota godz. 17.00

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz, sobota godz. 19.00

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments