Nasze zgody: Ostatni wyjazd ROW-u oraz derby Dębicy

kesera  -  14 czerwca 2013 17:56
0
1537

kibice_wisloka_iglopol_1112
To będzie niezwykle pasjonujący weekend pod względem kibicowskim. W sobotę można wybrać się z ROW-em Rybnik, by w ostatnim meczu sezonu świętować ich awans na zaplecze Ekstraklasy. W niedzielę natomiast obowiązkowy wyjazd na derby Dębicy!

Fanatycy Górnika Zabrze w ten weekend wybiorą się na dwa mecze naszych „zgodowiczów”. Na godzinę 4.45 w sobotę zaplanowano zbiórkę na dworcu PKP w Rybniku na wyjazd do Bytowa. Rybniczanie są już pewni awansu do I ligi i w sobotę czeka ich mecz z Bytovią, która jeszcze tydzień temu była głównym rywalem ROW-u w walce o promocję. Wygrana ekipy Ryszarda Wieczorka zapewni im mistrzostwo. Zachęcamy wszystkich, aby pojechać na ostatni mecz sezonu ROW-u w II lidze.

W niedzielę natomiast najważniejszy mecz rundy dla Wisłoki, czyli pojedynek derbowy z Igloopolem. „morSIKI” nie zostaną wpuszczone na pojedynek klubów z Dębicy. To wszystko w ramach „podziękowania” za jesień, kiedy to kibice Igloopolu robili wszystko, aby nie przyjąć fanów Wisłoki i ostatecznie sympatycy „Biało-Zielonych” meczu z wysokości trybun nie zobaczyli. W niedzielę na pewno w Dębicy będzie wielkie święto kibicowskie. Igloopol ma pozwolenie na przemarsz z okolic własnego stadion pod obiekt Wisłoki. Trzeba przyznać, że „na papierze”, czy też w internecie odwaga kibiców z „13 dzielnicy” jest duża. Miasto będzie opanowane przez Wisłokę, a swoją liczną obecność zapowiedzieli fani Siarki Tarnobrzeg, ROW-u Rybnik i Górnika Zabrze. Informujemy, że wszystkie bilety w Zabrzu zostały wyprzedane. Jest szansa, że jakieś wejściówki będzie można dostać jeszcze na miejscu. Zbiórka na wyjazd na parkingu pod stadionem w Zabrzu o godzinie 6.30. Warto zaznaczyć, że na murawie będzie to starcie lidera z wiceliderem i wynik może mieć kluczowe znaczenie w boju o awans.
DERBY DLA WISŁOKI!

II liga zachodnia
Bytovia Bytów – ROW Rybnik, sobota 15 czerwca, godz. 17.00

V liga
Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica, niedziela 16 czerwca, godz. 11.00

źródło: Roosevelta81.pl
foto: wisloka.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments