Nasze zgody: Hit w Rybniku

Spark  -  29 marca 2013 16:27
0
885

row
W Wielką Sobotę swoje mecze rozegrają nasi zgodowicze. Niezwykle ciekawe spotkanie odbędzie się w Rybniku, gdzie ROW podejmie Raków Częstochowa. Po serii gier wyjazdowych pierwszy pojedynek wiosną na stadionie przy Bukowej zobaczą fani GieKSy.

Pecha mają sympatycy Wisłoki, którzy na mecz swojej drużyny w 2013 roku muszą cały czas czekać. Pogoda nie rozpieszcza i kolejna seria gier w ich lidze zaplanowana na ten weekend została przełożona na inny termin. Fani Górnika mają wolne i mogą wesprzeć naszych przyjaciół w Rybniku i Katowicach. Istnieje możliwość, aby zobaczyć nawet oba mecze!

Pierwsi na murawę wybiegną piłkarze ROW-u, którzy podejmą u siebie Raków Częstochowa. Liderujący rybniczanie mają nad sobotnim rywalem (czwarte miejsce w tabeli) siedem punktów przewagi. Ewentualna wygrana mocno przybliży ekipę prowadzoną przez Ryszarda Wieczorka do I ligi. Ten pojedynek równie atrakcyjnie zapowiada się pod względem kibicowskim. Wśród fanów Rakowa bardzo duża mobilizacja. Do Rybnika przyjadą autokarami. Zachęcamy wszystkich fanów Górnika, aby licznie pojawili się w „młynie” ROW-u. Ten mecz kibicowsko zapowiada się wyśmienicie.

Od razu po nim można się wybrać samochodem do Katowic i spokojnie zdążyć na starcie GKS-u z Łęczną. Katowiczanie walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli, mając już niemal pewne utrzymanie, a szanse na awans znikome. Wygrana w sobotę pozwoli GieKSie wyprzedzić rywali i wskoczyć do górnej połówki klasyfikacji I ligi. Będzie to pierwsze spotkanie w tym roku na Bukowej i warto skorzystać z tego, że mecz Górnika już za nami i zameldować się na „Blaszoku”.

II liga zachodnia
ROW Rybnik – Raków Częstochowa, sobota 30 kwietnia, godzina 15.00

I liga
GKS Katowice – Bogdanka Łęczna, sobota 30 kwietnia, godzina 18.00

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments