Nasze kompendium wiedzy o stadionie (galerie)

kamres  -  20 marca 2013 09:25
0
1088

stadion

Cofnijmy się do przeszłości. Pamiętacie może kiedy na naszym stadionie wymieniono murawę na podgrzewaną? Jakie emocje towarzyszyły kibicom podczas wyboru projektu nowego obiektu? Jeśli nie, redakcja Roosevelta81.pl ma dla was niespodziankę.

Pewnie niewiele osób zauważyło uzupełnione działy na naszej stronie internetowej. Nie wszystko mamy jeszcze gotowe, ale potrzebujemy czasu na zrealizowanie naszych pomysłów. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić dział o stadionie.

Wchodząc do niego, widzimy 4 kategorie do wyboru. Począwszy od opisania historii stadionu, poprzez pierwsze plany aż po modernizację do lutego obecnego roku. Znajdziecie tam zdjęcia zarówno przedwojenne jak i te bieżące z budowy obiektu. Naszym celem jest stworzenie kompendium wiedzy o stadionie, a czy nam się uda ta sztuka? Trzymajcie kciuki. Wszystkie informacje są stale uzupełniane, a ostateczna wersja działu ukaże się po wybudowaniu nowego obiektu. Zdradzimy Wam, że przygotowujemy dla Was kolejny stadionowy cykl, a co w nim będzie? Przekonacie się za parę tygodni.

Zapraszamy do obszernej lektury i ekskluzywnych zdjęć!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments