Naprzód Rydułtowy – Górnik Zabrze 0:9. Bez taryfy ulgowej dla 100-latka

Kris  -  8 września 2023 19:24
10
5054
Michal Siplak otworzył wynik spotkania pomiędzy Naprzodem Rydułtowy i Górnikiem Zabrze

W piątek, wykorzystując przerwę w rozgrywkach piłkarze Górnika Zabrze rozegrali towarzyski mecz z Naprzodem Rydułtowy. Spotkanie to było częścią obchodów 100-lecia miejscowego klubu. Pojedynek, trwający 2×30 minut, zakończył się zwycięstwem „Trójkolorowych” 9:0. Po dwa trafienia zanotowali, Daisuke Yokota, Lukas Podolski i Damian Rasak. Pozostałe gole dołożyli Michal Siplak, Lawrence Ennali oraz Kamil Lukoszek.

Naprzód Rydułtowy – Górnik Zabrze 0:9 (0:1)

0:9 – Lukoszek, 59′

Górnik Zabrze(I połowa): Szromnik – Sekulić, Triantafyllopoulos, Janicki, Siplak, Dadok, Czyż, Pacheco, Ennali, Chmarek, Krawczyk
(II połowa): Szromnik – Kostas, Szcześniak, Siplak, Olkowski, Pacheco, Rasak, Lukoszek, Ennali, Yokota, Podolski
Trener: Jan Urban

Źródło: Górnik Zabrze