Nakoulma zjadł już wszystkie koguty? „Traci piłkarz, Górnik i liga”

Luq  -  25 lipca 2013 08:51
0
870

nakoulma_gornik_polonia_1213
Prejuce Nakoulma stracił entuzjazm do grania, bo ma już dość Górnika, a Górnik ma już dość dobrze zarabiającego piłkarza – pisze Antoni Bugajski z „Przeglądu Sportowego”.

Prawda jest taka, że Nakoulma ma dość nie tylko Górnika, ale w ogóle Polski. Siedzi w niej już od ośmiu lat. Przyjechał na chwilę, żeby się wypromować do lepszej ligi, ale tego głównego celu nie udało mu się osiągnąć. I nie można mu przy tym zarzucić, że jest niecierpliwy, że chce iść na skróty i stąd jego problemy.

Piłkarz zmęczył się klubem, a klub zmęczył się piłkarzem. Tu mamy do czynienia z zależnością doskonałą do tego stopnia, że nie sposób już rozstrzygnąć, czy to bardziej Nakoulma chce odejść z Górnika, czy Górnik się go pozbyć. Oczywiście taki zawodnik zabrzanom wciąż jest potrzebny, ale chęć zarobienia ponad miliona euro (no i zejścia z kosztów zatrudnienia) jest większa. Kontrahent może i by się znalazł, ale za wschodnią granicą, na co Nakoulma się nie zgadza, bo jemu marzy się wyprawa w przeciwną stronę. Na razie mamy więc pat, na którym traci rozczarowany piłkarz, traci Górnik i traci cała polska liga.

źródło: przegladsportowy.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments