Nakoulma w reprezentacji, Łuczak i Gancarczyk już trenują

kamres  -  7 maja 2013 17:42
0
835

luczak

Choć wyniki Górnika nie zadowalają w tej rundzie, „Prezes” został powołany na najbliższe mecze swojej reprezentacji. Ponadto Wojciech Łuczak i Seweryn Gancarczyk wracają do normalnych treningów.

Pomocnik Prejuce Nakoulma został powołany do reprezentacji Burkina Faso na mecz towarzyski z Algierią, który odbędzie się 2 czerwca. Piłkarz będzie miał możliwość wystąpienia w meczach eliminacyjnych Mistrzostw Świata 2014. Reprezentacja Burkina Faso zagra najpierw 9 czerwca z Nigrem, a 15 czerwca zmierzy się w pojedynku z reprezentacją Konga.

Do gry wracają piłkarze po kontuzji. Przypomnijmy, że Wojciech Łuczak kilka tygodni temu przeszedł artroskopię kolana. Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta Górnika twierdzi: – Może na początku Wojtek nie będzie robił wszystkich ćwiczeń tak, jak pozostali, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Z kolei Gancarczyk wyleczył już uraz biodra: – Z jego zdrowiem jest już w porządku i Seweryn wrócił do zajęć – dodaje Spałek. Nadal nie wiadomo kiedy do treningów z drużyną wrócą Michał Bemben oraz przechodzący rehabilitację Mariusz Magiera.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments