Nakoulma nie odejdzie do Turcji. Rundę wiosenną spędzi w Górniku lub odejdzie do Chin

kesera  -  3 lutego 2014 19:11
0
853

nakoulma_widzew_1314
Według nieoficjalnych informacji serwisu Roosevelta81.pl Prejuce Nakoulma nie odejdzie do tureckiego Besiktasu Stambuł. „Prezes” może zostać sprzedany do Chin, skąd ma ofertę, a tam okienko transferowe kończy się ostatniego dnia lutego.

Wiele wskazuje jednak na to, że naszemu klubowi nie uda się zarobić na Nakoulmie ani złotówki. Burkińczyk, któremu wygasa kontrakt z końcem tego sezonu, nie zamierza przenosić się do Turcji. „Prezes” ma jeszcze ofertę z Chin, lecz jego odejście jest mało realne i najpewniej rundę wiosenną spędzi w Zabrzu, a dopiero później podpisze kontrakt z nowym klubem, bo na przedłużenie z nim umowy przez klub z Roosevelta raczej nie ma co liczyć.

Górnik już kilka razy chciał sprzedać Nakoulmę, ale za każdym razem nieskutecznie. „Prezes” najbliżej był przenosin do Tereka Grozny, z którym już kilka razy „podpisywał” umowę by ostatecznie zostać w Zabrzu. Teraz również jego transfer, podobno, był bliski realizacji, ale Burkińczyk cały czas marzy o grze w jednej z lig zachodnich (Francja) , gdzie być może przeniesie się latem.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments