#Nabity Młyn. Mobilizacja „Trójkolorowych” kibiców

Kibic  -  26 października 2022 11:47
2
8377
W najbliższy piątek Górnik Zabrze podejmować będzie drużynę Widzewa Łódź. Od kilkunastu dni trwa sprzedaż wejściówek na ten pojedynek (więcej tutaj). Dodatkowo „Trójkolorowi” fani mobilizują się na to spotkanie, by znów trybuny wypełniły się, a stadion – jak mawia klasyk – zapłonął! Na social mediach Torcidy, kibice nawołują się i zachęcają do przyjścia w piątkowy wieczór na obiekt przy Roosevelta.
 
 
Są takie mecze, gdzie stawką jest wysokie miejsce w tabeli, są też takie mecze, gdzie liczy się to, żeby zrobić rozpierdol na trybunach! Nadchodzący szpil z Widzewem definitywnie zalicza się do tej drugiej grupy.
W ostatnim czasie mobilizowaliśmy się głównie na wyjazdy i wychodziło to bardzo dobrze. Teraz pora zadbać o to, jak zaprezentujemy się na meczu przy Roosevelta.
Torcida ma być tego dnia wypchana po brzegi. Każdy z nas ma zadbać o to, by o tym meczu zawczasu usłyszał jego brat, kuzyn, kumpel z pracy i wszystkie ziomki z osiedla. Tak aby wszyscy wiedzieli, że 28 października o godzinie 20:30 widzimy się na młynie, a potem przez cały mecz zdzieramy gardła i robimy wszystko o co poprosi nas młynowy lub ultrasi. Jak śpiewamy – to śpiewamy wszyscy. Jak skaczemy – to skaczemy wszyscy. Żadnych hot dogów w trakcie, żadnego nagrywania i żadnego pisania SMSów. Wynik na boisku też w tym czasie nie ma znaczenia. Przez te dwie godziny skupiamy się tylko na tym, żeby stadion dosłownie odleciał.
#NabityMłyn – to jest nasz podstawowy cel na 28 października. Przekaż ten tekst dalej, niech wszyscy Twoi kumple o tym się dowiedzą.
 
CZY NA DOLE, CZY NA SZCZYCIE – GÓRNIK ZABRZE NASZYM ŻYCIEM
 
 
Dotychczas, Górnik siedmiokrotnie wystąpił przed własną publicznością. Wszystkie mecze miały pięciocyfrową frekwencję. Średnio domowe mecze zabrzan ogląda nieco ponad 15 tys. kibiców. Najwięcej fanów przyciągnął pojedynek z Piatem Gliwice, gdzie liczba zakręciła się blisko 20 tys. Więcej o frekwencji możecie przeczytać tutaj, natomiast poniżej zestawienie domowych spotkań naszego zespołu.
 

Frekwencja domowych spotkań Górnika Zabrze w sezonie 2022/2023:
1. kolejka PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Cracovia 16 748 widzów
4. kolejka PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 16 905 widzów
5. kolejka PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Stal Mielec 13 043 widzów
7. kolejka PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 12 649 widzów
9. kolejka PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Piast Gliwice 19 114 widzów
11. kolejka PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 11 067 widzów
13. kolejka PKO Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Lech Poznań 15 918 widzów

Ogółem: 105 444  kibiców, 7 spotkań

Mobilizacja poszczególnych FC
 
 
 
 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Torcida Górnik
Foto: Roosevelta81.pl/ Torcida Górnik

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jo was prosza zrubmy 20 i grojki sie postarają .cza im pomagać

Otworzyć w końcu górna trybunę Torcidy!!jesteśmy u Siebie i mamy prawo wymagać!!Niech kierownik obiektu osobiście się tym zajmie!!!