Na środku obrony czuję się dobrze

Kris  -  16 marca 2019 10:21
0
3247

W piątek przy Bułgarskiej Górnik Zabrze wykoleił poznańską „Lokomotywę”. Kluczowym elementem, by tego dokonać, była gra w defensywie. Przemysław Wiśniewski – jeden z elementów formacji obronnej Górnika podczas pojedynku z Lechem udowodnił, że zasłużył na wyróżnienie jakim było powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski. Po spotkaniu porozmawialiśmy ze stoperem „Trójkolorowych”. – Dzisiaj zagraliśmy bardzo dobre spotkanie w defensywie, cała czwórka obrońców plus Mateusz Matras. Zachowaliśmy w końcu czyste konto, cieszy nas to szczególnie oraz determinuje, by kolejny mecz z Cracovią też zagrać „na zero”.

Sztab szkoleniowy Górnika miał swój pomysł na pojedynek z Lechem. Piłkarze zrealizowali założenia przedmeczowe, skutkiem czego punkty pojechały do Zabrza. – Wiedzieliśmy, że Lech nie lubi, jak wciąga się go na swoją połowę. Czekaliśmy na rywali, aż wejdą na naszą część boiska i wtedy atakowaliśmy. Na spokojnie czekaliśmy na swoje okazje, które wykorzystaliśmy. – zdradzał nieco szczegółów taktycznych defensor zabrzan.

W rundzie wiosennej obecnego sezonu Marcin Brosz konsekwentnie stawia w środku obrony na Wiśnię, a ten odpłaca się coraz pewniejszą postawą na boisku. Zauważyli i docenili to także opiekunowie „młodzieżówki”, zapraszając Przemka do kadry. – Powołanie do reprezentacji Polski to coś świetnego. Dodaje mi to dodatkowych sił, by pokazywać się na boisku z jak najlepszej strony, że na środku obrony czuję się dobrze i potrafię grać w piłkę.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments