„Na prawej obronie czuję się najlepiej”

Spark  -  28 marca 2013 06:46
0
788

olkowski
Paweł Olkowski dzisiaj po raz kolejny pewnie zagra na prawej obronie. – Tutaj czuję się najlepiej i myślę sobie, że jeżeli mam w przyszłości zostać na dłużej „przywiązany” do jednego miejsca na boisku, będzie to właśnie prawa defensywa – mówi w rozmowie ze Sportem piłkarz Górnika.

Konkurencja na prawej stronie w ekipie z Roosevelta ostatnio mocno wzrosła, ale trener Adam Nawałka nadal może liczyć wyłącznie na jednego gracza. – Michał (dop. red. Bemben) jest kontuzjowany, Marcin (dop. red. Kuś) trenuje z nami dopiero tydzień, a zdaje się, że i tak nie może grać. Z kolei Mateusz (dop. red. Słodowy) trafił zimą i jeszcze nie miał okazji debiutu w lidze. Jeżeli wszyscy będziemy gotowi do gry, to pole manewru będzie spore – uważa Paweł Olkowski.

Prawy obrońca wierzy, że Górnik po przerwie na mecze reprezentacji będzie prezentował się znacznie lepiej. – W tym wypadku istotny był czas, który dostali Irek Jeleń i Prejuce Nakoulma, by wrócić do optymalnej dyspozycji. Wiadomo, Irek zimą nie trenował, a „Prezes” leczył kontuzję. Zdrowy jest też Mariusz Magiera, a nie muszę mówić, jak ważny to dla nas piłkarz.

źródło: Sport
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments