Na mecz Górnika z Wisłą zwiększona pula biletów!

Kibic  -  22 września 2020 21:24
0
4509

Już w najbliższy piątek w ramach 5. kolejki PKO Ekstraklasy, rozegrany zostanie mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków. Zainteresowanie biletami na to spotkanie jest duże i cieszą się one sporym wzięciem. Jak informuje Górnik, pula wejściówek na pojedynek z Wisłą zostanie zwiększona o 1730 miejsc i będzie wynosić 12 000!

„Władze Klubu w porozumieniu z Ekstraklasą SA podjęły działania, pozwalające na zwiększenie do maksimum liczby miejsc na obiekcie. Efektem jest otwarcie na najbliższy mecz wszystkich sektorów Areny im. Ernesta Pohla dla kibiców Górnika, oczywiście przy zachowaniu zasad reżimu i dystansu. To oznacza, że podczas piątkowego spotkania z Wisłą Kraków, naszych piłkarzy będzie mogło wspierać ponad 12.000 widzów”. 

W dalszej części komunikatu czytamy:

Informujemy, że w dalszym ciągu jednym z warunków obowiązującego zezwolenia na organizacje imprez masowych przez Górnik Zabrze jest nieprzyjmowanie kibiców gości. Po decyzji PZPN sprzed kilkunastu dni, która po wielu miesiącach umożliwia rozpoczęcie działań zmierzających do przyjmowania zorganizowanych grup drużyn przyjezdnych, Klub rozpoczął niezbędną procedurę administracyjną, polegającą na otrzymaniu dodatkowych opinii Policji oraz Sanepidu. Procedury trwają, a Górnik Zabrze nie ma wpływu na ich przebieg. Do momentu zakończenia tego procesu Klub nie ma możliwości otrzymania formalnej zgody na przyjmowanie zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

Patrząc na dynamikę sprzedaży biletów, możemy się spodziewać kolejnego kompletu na Stadionie im. Ernesta Pohla. Zachęcamy zatem fanów do szybkiego zakupu wejściówek, ponieważ za chwilę może być już za późno.

Źródło: Górnik Zabrze/ Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments