My wierzymy w Was, Wy uwierzcie w siebie!

mlodyKSG  -  19 września 2020 15:13
0
2358
 
Ostatnia wygrana Górnika Zabrze w wyjazdowym meczu przeciwko Legii, miała miejsce w rozgrywkach 1998/1999. Oba zespoły spotkały się dokładnie 18 października, była to pierwsza kolejka tamtego sezonu. „Trójkolorowi” zwyciężyli wówczas 1:0, po bramce Tomasza Sobczaka w 90 minucie spotkania. Od tego momentu, a mija już bagatela – prawie 22 lata, Górnik nie potrafi wywieźć kompletu punktów z Łazienkowskiej. Czas najwyższy to zakończyć.
 
Patrząc na start sezonu, wydaje się, że podopieczni Marcina Brosza, nie stoją na straconej pozycji. Kwestią pozostaje „mental”, który rok temu zadecydował w głównej mierze o wysokiej porażce zabrzan. Tym razem powinno i musi być inaczej. Dla tego mamy dla piłkarzy krótkie, przedmeczowe przesłanie.
 
Górnicy, uwierzcie w siebie i w swoje umiejętności. Wyjdźcie na ten mecz jak po swoje, dajcie z siebie wszystko dla Nas i dla siebie. Nadszedł czas udowodnić swoją wyższość i sięgnąć po zwycięstwo. My, kibice „Trójkolorowej” rodziny wierzymy w Was, a Wy uwierzcie w siebie.
 
Chłopaki Jadymy durś ‼️‼️‼️
 
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments