Msza święta w intencji Górnika Zabrze

Spark  -  13 lutego 2013 12:25
0
1553

gorni_zabrze_logo24 lutego o godz. 12:00 w Kościele Świętego Józefa w Zabrzu odbędzie się msza święta w intencji Górnika Zabrze. Wezmą w niej udział władze miasta, kibice, piłkarze, trenerzy, pracownicy klubu, jak również wszyscy ci, którzy dobrze życzą Górnikowi.

Na przedsezonową mszę, która ma miejsce przed każdą rundą rozgrywkową zaprasza klubowy kapelan Górnika, ksiądz Bogdan Reder. Będzie ona koncelebrowana przez kilku księży, m.in. księdza Józefa Dorosza, proboszcza miejscowej parafii.

– To jest początek sezonu, nowe nadzieje, nowe aspiracje. Górnik spisywał się jesienią bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak będzie i tym razem – dowodzi ksiądz Reder. – W tej sytuacji potrzebne jest nam wyciszenie, wiara w to, że będzie dobrze. A najważniejsze jest zdrowie, zwłaszcza dla piłkarzy i o nie będziemy się także modlić do Opatrzności – dodaje ksiądz Reder.
Dodajmy, że wcześniej, bo 21 lutego odbędzie się w Rudzie Śląskiej, w Kościele pw. Piusa X, Pielgrzymka Sportowców Śląskich, w której wezmą także udział przedstawiciele zabrzańskiego klubu.

źródło: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments