Montaż dachu z obu stron. Dwa żurawie zniknęły (panorama)

kamres  -  16 czerwca 2013 08:28
0
951

stadion04_czerwiec2013

Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie robót na stadionie. W przeciągu siedmiu dni zniknęły 2 kolejne żurawie, a plac wejściowy po wschodniej stronie obiektu robi się coraz czystszy. Na koniec mamy dla was niespodziankę w oryginalnym rozmiarze.

W poniedziałek, 10 czerwca przywitał nas nowy żuraw samojezdny Terex-Demag AC300. Tego samego dnia rozpoczął rozbiórkę żurawia nr 1, który niegdyś jako pierwszy zameldował się na placu budowy. Parę dni później, w czwartek 13 czerwca, zniknął jego kolega. Oba żurawie stały po stronie wschodniej stadionu. Teraz pracownicy musza załatać otwory przez które wystawały żurawie z poziomu -1.

Plac wschodni został wysprzątany. W narożnikach dachu pojawiły się nowe drabinki pod maszty GSM. Najwyższe poziomy trybun otrzymały nowe szyby balustrady. Jedna ze zwyżek górnego poziomu trybuny południowej przemieściła się w kierunku zachodnim.

Tempo układania metalowych elementów dachu jest na prawdę dobre. Tydzień w tydzień następują efekty widoczne gołym okiem. Ciekawostką jest, że montaż dachu rozpoczął się również w narożniku południowo-zachodnim, więc roboty prowadzone są z obu stron, co się jeszcze nie zdarzyło.

Na koniec obiecana niespodzianka. Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest zasiąść na ławce rezerwowych? Wystarczy kliknąć, aby zobaczyć i pobrać obrazek w pełnej rozdzielczości. Pokażcie go wszystkim znajomym!

panorama_lawka_rezerwowych

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments