MKS Kluczbork – Górnik II Zabrze 2:1. W Kluczborku tradycyjnie „bęcki”

Kaszpir  -  1 września 2023 19:42
1
2466

W 6. kolejce rozgrywek III ligi, Górnik Zabrze  przegrał z MKS Kluczbork 1:2. Można powiedzieć, że tradycji stało się zadość, ponieważ dla „Trójkolorowych” jest to niezwykle nieprzyjazny teren, na którym regularnie zbierają „bęcki”. Gospodarze objęli prowadzenie w nomen-omen 13 minucie. Wyrównał jeszcze w pierwszej połowie Aleksander Tobolik. Rezultat spotkania ustalony został po przerwie.

Po tej porażce zabrzanie pozostaną z ośmioma punktami na koncie. W następnej kolejce „Trójkolorowi” podejmują Gwarka Tarnowskie Góry, ale to spotkanie odbędzie się dopiero 13 września (pierwotny termin 10.09)

MKS Kluczbork – Górnik II Zabrze 2:1 (1:1)

1:0 – Neison, 13′
1:1 – Tobolik, 28′
2:1 – Przybylski, 56′

Kluczbork (skład wyjściowy): Szczerbal – Trojanowski, Nowak, Napora, Tuszyński, Płonka, Przybylski, Wrześniowski, Lewandowski, Lechowicz, Neison
Rezerwy: Kaczmarczyk – Jaskuła, Mirowski, Paszkowski, Moś, Zawada, Wienczek, Włodarczyk, Rachel
Trener: Łukasz Ganowicz

Górnik II (skład wyjściowy): Jeleń – Pawlak, Gandziarowski, Barczak, Pochcioł, Świerkot, Dziedzic, Rogula, Kolanko, Wodecki [c], Tobolik
Rezerwy: Valion – Macha, Niedźwiedzki, Mikulski, Michalski, Trubnikov, Pilch, Włodarczyk, Mansfeld