Miniony tydzień na budowie z lekkimi zmianami. Konkurs rozstrzygnięty!

kamres  -  14 lipca 2013 15:06
0
962

stadion04_lipiec_2013

Choć minął tydzień od ostatniego podsumowania, to przy Roosevelta nie wiele się zmieniło patrząc na stadion z poziomu ulicy oraz trybuny głównej.

Budynki kasowe przyozdobiono w izolację ścian choć od dłuższego czasu, w tej części placu budowy, prace stoją w miejscu. Materiały leżą gotowe do montażu, lecz nie ma pracowników, którzy ociepliliby pionowe powierzchnie. W południowo-wschodnim narożniku placu wschodniego przybył kawałek murka, obok którego mają być zamontowane schodki prowadzące na pasaż handlowy.

Trybuna północna otrzymała nowe elementy podkonstrukcji elewacji (w narożniku południowo-wschodnim zaobserwowaliśmy te same zmiany) oraz elewację, którą stanowią poziome rurki w ciemnym kolorze. Na poziomie +4 pojawiły się kolejne szyby wprawione w aluminiowe prowadnice. Wraz z końcem tygodnia praktycznie zakończyły się prace związane z układaniem elementów stalowych dachu trybuny południowej. Nowością jest również pojawienie się schodków łączących trybuny z poziomem bieżni.

Przypominamy wszystkim zainteresowanym o możliwości zwiedzenia budowy stadionu we wtorek. Wcześniej jednak należy nabyć wejściówkę, która upoważnia również do uczestnictwa w przedsezonowej prezentacji drużyny Adama Nawałki oraz piłkarzy ręcznych. Na naszym facebookowym profilu właśnie został rozstrzygnięty konkurs, w którym była do wygrania podwójna wejściówka na to wydarzenie. Gratulujemy wygranej!

źrodło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments