Mieliśmy pomysł, przyjechaliśmy z konkretnym planem

Kibic  -  24 czerwca 2020 07:28
0
2952

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów, Marcina Brosza oraz Wojciecha Stawowego, a także Daniela Ściślaka po spotkaniu ŁKS Łódź – Górnik Zabrze.

Fragmenty wypowiedzi uczestników pomeczowej konferencji:

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): (…) Mieliśmy pomysł. Przed meczem podkreślaliśmy, że przyjechaliśmy z konkretnym planem. Cieszymy się, że udało się go zrealizować i wracamy do Zabrza z punktami.  

Daniel Ściślak (pomocnik Górnika Zabrze): – (…) Cieszy przede wszystkim to, skuteczność pod bramką rywali. Wyjeżdżamy z Łodzi z trzema punktami. Oddaliliśmy się od strefy spadkowej. Mamy też bufor w postaci ilości zdobytych „oczek”. Patrzymy już na następne mecze, które chcielibyśmy wygrać.

Wojciech Stawowy (trener ŁKS-u Łódź): – (…) Było to słabe spotkanie w naszym wykonaniu, nie było w grze płynności, nie było sytuacji bramkowych była natomiast duża nerwowość, a przede wszystkim bardzo duża niepewność i zarysowywała się ona już od pierwszej minuty tego spotkania, pogłębiając się z każdą kolejną minutą, zwłaszcza po stracie pierwszego czy drugiego gola (…)

Poniżej zapis wideo całej konferencji:

Źródło: ŁKS TV/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments