Mieliśmy nakreślony plan i w 100 procentach go realizowaliśmy

Kaszpir  -  28 kwietnia 2018 23:21
0
3458

Mateusz Wieteska to jeden z bohaterów zwycięskiego boju w Poznaniu. Bramka, walka na całej długości i szerokości boiska – tak wyglądał w meczu z Lechem prawy obrońca Górnika. Mateusz ukarany został również żółtą kartką, a tak opisywał całe zdarzenie

 – Piłkarz Lecha Vujadinović został trochę sprowokowany, zagotował się i przyłożył głowę do mojej. Arbiter pokazał nam obu żółte kartki, chociaż nie wiem dlaczego ja dostałem to „żółtko” – tyle, nieco zaskoczony tą sytuacją Wieteska.

W pierwszej połowie „Kolejorz” grał bardzo dobrze, szybko operował piłką, rozrzucał ją. Z tego wynikało duże zagrożenie pod bramką zabrzan, ale to Górnik strzelał bramki. Po zmianie stron obraz gry już nieco bardziej się wyrównał, a nawet to „Trójkolorowi” w pewnym stopniu kontrolowali jego losy i wciąż byli zabójczo skuteczni.

 – Mieliśmy nakreślony plan i w 100 procentach go realizowaliśmy. Lech stwarzał sobie co prawda spora sytuacji, ale w tym miejscu należy pochwalić Tomka Loskę. W drugiej połowie mieliśmy już większą kontrolę nad spotkaniem, udało się strzelić kolejne bramki i dowieźć zwycięstwo do końca – zakończył defensor Górnika.

Źródło: Canal+/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments