Mielcarski: Adam Nawałka niejednego rywala rzucił na kolana

Spark  -  8 marca 2013 06:44
0
1421

mielcarski
Adam Nawałka to mądry facet i niejednego rywala rzucił już na kolana. Górnik ma już swój styl, o Lechu nie można jeszcze tego powiedzieć – tak przed niedzielnym starciem przy Roosevelta wypowiedział się na łamach dziennika „Sport” Grzegorz Mielcarski, były napastnik zabrzan.

Ekspert stacji Canal+ uważa, że pojedynek Górnika z „Kolejorzem” to największe wydarzenie weekendu na polskich stadionach. – Staną naprzeciw siebie dwa zespoły, które muszą odzyskać właściwy rytm. Większą presję będzie miał na sobie Lech, bo cztery mecze z rzędu u siebie przegrał i musi nadrabiać na wyjazdach. Rumak świetnie potrafi wykorzystać zespół do organizacji gry z kontry – powiedział Grzegorz Mielcarski, były snajper m.in. FC Porto, w wywiadzie dla „Sportu”.

Ale Nawałka to mądry facet i niejednego rywala rzucił już na kolana. To będzie mecz kolejki nie tylko na papierze. Szkoda, że nowe trybuny nie są jeszcze dostępne, bo na hitowym spotkaniu mielibyśmy bez wątpienia komplet publiczności. Mam nadzieję, że te niedzielne popołudnie nas zelektryzuje i pozwoli na niezapomniane 90 minut. Górnik ma już swój styl, o Lechu nie można jeszcze tego powiedzieć. Bo na razie ma jedynie dobrych piłkarzy…

źródło: Sport
foto: futbol.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments