Miedź II Legnica – Górnik II Zabrze 2:1. W meczu rezerw górą „miedziowi”

Kibic  -  24 października 2020 17:25
0
3182

W meczu 14. kolejki III ligi, rezerwy zabrzańskiego Górnika przegrały w Legnicy z drugim zespołem Miedzi. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zdobył Bartosz Baranowicz.

Zabrzanie wrócili do ligowych zmagań po niemal miesięcznej przerwie. Niestety, tak jak we wrześniowym meczu w Rybniku, tak i w sobotę w Legnicy lepsi okazywali się gospodarze. Legniczanie oba gole zdobyli w pierwszej części spotkania. Na niespełna dziesięć minut przed końcem zabrzanie zmniejszyli rozmiary porażki za sprawą Bartosza Baranowicza.

Górnik wciąż pozostaje z trzynastoma (feralnymi?) punktami na koncie i w dolnych rejonach tabeli. Zabrzanie wciąż pozostają zespołem, który rozegrał najmniej spotkań w grupie 3. W najbliższą środę „Trójkolorowi” odrabiają zaległości meczem 11. kolejki, a ich rywalem będzie Stal Brzeg.

Miedź II Legnica – Górnik II Zabrze 2:1 (2:0)

1:0 – Świątko 27′