Miał być transfer… transferu nie ma

g.rajda  -  15 czerwca 2022 19:58
5
6300

Maciej Gostomski miał zostać nowym piłkarzem Górnika. Temat jego przyjścia pojawił się pod koniec ubiegłego sezonu. Występujący ostatnio w Górniku Łęczna golkiper był już jedną, a nawet obiema nogami w Zabrzu. Pod koniec ubiegłego tygodnia na klubowych mediach zobaczyliśmy zapowiedź transferu, który miał być ogłoszony na początku tego tygodnia, a dotyczył on przyjścia Gostomskiego. Jednak po zwolnieniu Jana Urbana, w tej sprawie dokonał się zwrot i ostatecznie golkiper nie będzie występował w przyszłym sezonie przy Roosevelta.

Oczywiście opinie kibiców na temat słuszności pozyskania Macieja Gostomskiego były podzielone. Pewnie na „rynku” znaleźć można innych, teoretycznie lepszych bramkarzy. Pomijając aspekty sportowe, forma i okoliczności wokół zakończenia tematu tego transferu znów pozostawiają wiele do życzenia. 

Pod spodem komentarz do całej sprawy zawodnika

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Maciej Gostomski sm
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Transferów nie będzie bo kasa pusta. Przypomnę że w tym roku Zabrze obchodzi 100-lecie uzyskania praw miejskich i we wrześniu caryca zorganizuje pewnie wielką paradę z wielką pompą i na to tez musi być kasa.

No a fontanny

Słaby temat, bramkarz ze spadkowicza, możemy go mieć na 2 w składzie.
Na pewno nie jako 1. Mamy Bielice! Po co przepłacać Agencji – Fabryka Futbolu!
Wynagrodzenie …….. max 20 tys…..

Bielica to jest na dzisiaj pół Sandomierskiego, który sam do najpewniejszych nie należał. Nowy bramkarz jest nam bardzo potrzebny

ta zopasiona morda jest wybitnym odbiciem chamstwa i nie kompetencji władz GÓRNIKA, kibice obudzcie się!!!!!!to wastyd i hańba!!!!!