Media o wygranej w Lubinie: „Wracają do gry”

Spark  -  14 maja 2013 07:38
0
726

przybylski2
Górnik Zabrze w poniedziałek wygrał pierwszy mecz tej wiosny na wyjeździe i jak zauważają niemal wszystkie media drużyna ponownie liczy się w walce o europejskie puchary. Poniżej prezentujemy tytuły z dzisiejszych gazet i portali.

„Wracają do Gry”
Mocno przemeblowany skład zaskoczył w poniedziałek pewne siebie lubińskie Zagłębie i choć potem gospodarze szarpali, to już punktów nie odzyskali. „Trójkolorowi więc wrócili – na pewno do serc kibiców, a może i na drogę do europejskich pucharów. Jednak z tym ostatnim trzeba poczekać do następnych meczów… – czytamy w „Sporcie”

„Lubin zdobyty! Górnik Zabrze znów ruszył w pogoń za europejskimi pucharami”
Zabrzanie po raz pierwszy na wiosnę wygrali na wyjeździe, a ich marzenia o występie w europejskich pucharach wciąż są realne – czytamy w serwisie slask.sport.pl.

„Zabrzanie wrócili do gry!”
Dwa gole zdobyte przez zespół Górnika Zabrze na początku spotkania wystarczyły do pokonania Zagłębia Lubin. Miedziowi byli w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką Michala Papadopulosa, która w dodatku padła z pozycji spalonej – napisał Dziennik Zachodni na swojej stronie internetowej.

„Udany rewanż Górnika”
Górnik rewelacyjnie rozpoczął sezon na boiskach T-Mobile Ekstraklasy. Dopiero w 12. kolejce podopieczni Adama Nawałki przegrali po raz pierwszy – właśnie z Zagłębiem. Teraz zabrzanie wzięli rewanż – napisano w serwisie sportowefakty.pl.

źródło: Roosevelta81.pl/Sport/slask.sport.pl/dziennikzachodni.pl/sportowefakty.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments