Media o meczu Zawisza – Górnik. „Zawisza bliżej półfinału”, „Górnik nie bez szans w rewanżu”

Torcidos  -  18 marca 2014 21:59
0
771

Druzyna_Gornik_Zawisza

Górnik po raz drugi poległ w Bydgoszczy. Tym razem drużyna oddaliła się od Pucharu Polski, przegrywając z 1:2. Za tydzień rewanż w Zabrzu i w lepszej sytuacji przed tym spotkaniem są zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza.

Onet.pl
Puchar Polski: Wygrana Zawiszy, pierwsza porażka Warzychy
Zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz okazali się lepsi od piłkarzy Górnika Zabrze w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski i zwyciężyli 2:1(1:1). Dla szkoleniowca gości, Roberta Warzychy, jest to pierwsza porażka. Rewanż zostanie rozegrany 25 marca. Puchar Polski: Wygrana Zawiszy, pierwsza porażka Warzychy

Ekstraklasa.net
Zawisza ze skromną zaliczką, Górnik nie bez szans w rewanżu
Chociaż to Górnik Zabrze pierwszy strzelił gola w Bydgoszczy, to Zawisza wygrał pierwszy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski 2:1. Taki rezultat w roli faworyta stawia zespół Ryszarda Tarasiewicza, ale zabrzanie na własnym stadionie z pewnością są w stanie odwrócić losy dwumeczu.

Wp.pl
Zawisza bliżej półfinału
W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski Zawisza Bydgoszcz pokonał Górnika Zabrze 2:1 (1:1). Rewanż odbędzie się 26 marca przy Roosevelta.

Przegląd Sportowy
Puchar Polski: Zawisza – Górnik 2:1 Masłowski i Petasz rozmontowali zabrzan
Piotr Petasz i Michał Masłowski zapewnili Zawiszy wygraną w pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze. Goście odpowiedzieli trafieniem Tomasa Majtana, dzięki czemu w rewanżu będą

Interia.pl
Puchar Polski: Zawisza Bydgoszcz – Górnik Zabrze 2-1
Zawisza Bydgoszcz wygrał 2-1 z Górnikiem Zabrze w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski. Rewanż 26 marca.

Slask.sport.pl
Zawisza bliżej pucharowego półfinału. Górnik pokonany po raz drugi
Co ważniejsze: liga czy Puchar Polski? Trener Zawiszy Ryszard Tarasiewicz odpowiedział na to pytanie, zanim rozpoczął się mecz z Górnikiem Zabrze. W wyjściowej jedenastce zmienił pięciu zawodników, ale to bydgoszczanie wygrali pierwszy pojedynek w ćwierćfinale Pucharu Polski.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Czarna/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments