Media o meczu Zawisza – Górnik. „Górnik tonie”, „Los Wieczorka przesądzony?”

Torcidos  -  8 marca 2014 00:41
0
1077

Druzyna_Gornik_Zawisza

Po piątkowym spotkaniu, media zastanawiają się nad dalszym losem Ryszarda Wieczorka. Górnik, który był ligową rewelacją tonie w ligowej tabeli. Czy władze zdecydują się na zmianę trenera?

Onet.pl
Kapitalne gole Dudka rozbiły Górnika
Zawisza Bydgoszcz pokonał w 25. Kolejce T-Mobile Ekstraklasy Górnika Zabrze 3:1. Zwycięstwo gospodarzom zapewniły dwa kapitalne gole Sebastiana Dudka. Górnicy ponad dwadzieścia minut grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Tomasza Wełnickiego, ale w rzeczywistości przegrali mecz znacznie wcześniej.

Ekstraklasa.net
Zawisza z nawiązką odrobił straty i pogrążył Górnika. Los Wieczorka przesądzony?
Zawisza Bydgoszcz w pełni zrehabilitował się za dwie ostatnie porażki. Z kolei Górnik Zabrze zdobył wreszcie bramkę, ale na niewiele się to zdało. Zawodnicy Ryszarda Wieczorka nie zaznali smaku zwycięstwa już od sześciu spotkań.

Fakt.pl
Zawisza rozbił Górnika 3:1
Czyżby kolejny trener pożegnał się ze swoją posadą? Trzecią w tym roku porażkę doznał Górnik. Tym razem Zabrzanie przegrali w Bydgoszczy (3:1). Posada trenera Ryszarda Wieczorka wisi na włosku. Czyżby jego miejsce miał zająć Jan Urban?

Wp.pl
Zawisza wystrychnął Górnika na Dudka
W drugim piątkowym meczu 25. kolejki T-ME Zawisza Bydgoszcz pokonał Górnika Zabrze 3:1 (0:1). Dwa gole, w tym jednego wyjątkowej urody, zdobył dla „Zetki” Sebastian Dudek. Dla podopiecznych Ryszarda Wieczorka był to już szósty mecz bez wygranej.

Przegląd Sportowy
Górnik tonie. Posada Wieczorka zagrożona! Za niego Urban?
Piłkarze Zawiszy po dwóch porażkach wreszcie się przełamali. Zespół trenera Ryszarda Tarasiewicza pokonał Górnika 3:1. Tym samym posada trenera Ryszarda Wieczorka jest poważnie zagrożona. Czyżby w Zabrzu miał się pojawić Jan Urban? Na spotkanie do Bydgoszczy pofatygował się nawet selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

Interia.pl
Piękne bramki, „czerwień” i od 0-1 do 3-1 w Bydgoszczy
W meczu 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Zawisza Bydgoszcz wygrał z Górnikiem Zabrze 3-1. Ozdobą meczu były bramki dla gospodarzy. Najpierw efektownie z woleja przymierzył Wahan Geworgian, a następnie dwa potężne uderzenia z dystansu dołożył Sebastian Dudek.

Slask.sport.pl
Było dobrze i nagle wszystko się posypało. Kryzys Górnika Zabrze narasta
Zabrzanie prowadzili wczoraj z Zawiszą w Bydgoszczy, ale po przerwie wszystko się posypało. Wygląda na to, że rzeczywiście muszą się spiąć, żeby utrzymać się w pierwszej połówce. Obecnie przypominają żużlowca, któremu na ostatnim okrążeniu nagle zabrakło w baku benzyny…

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments