Media o meczu Zawisza – Górnik: „Dokopali leżącemu”, „Górnik lubi wyjazdy”

Spark  -  9 listopada 2014 18:41
0
960

media_o_meczu
Czytając opinie w mediach internetowych po wygranej Górnika w Bydgoszczy należy podkreślić, że wszyscy są zgodni w fakcie szczęśliwego zwycięstwa „Trójkolorowych”. To jednak zabrzanie mogą cieszyć się z triumfu, choć wcale nie byli zespołem lepszym od ostatniej drużyny w ligowej tabeli. 

Onet.pl
“Pętla zaciska się na szyi outsidera”
Zawisza Bydgoszcz przegrał z Górnikiem Zabrze 1:2 (1:1). Trzeba jednak powiedzieć, że to porażka odniesiona na własne życzenie, bo gospodarze przez cały mecz dyktowali warunki gry, ale nie potrafili tego udokumentować kolejnymi golami.

Ekstraklasa.net
“Górnik zwycięski w Bydgoszczy, gol Gergela pogrążył Zawiszę”
Piłkarze Zawiszy po raz kolejny w tym sezonie odnieśli porażkę. Tym razem z Bydgoszczy komplet punktów wywiózł Górnik Zabrze, który pokonał rywali 2:1.

Wp.pl
“Dokopali leżącemu”
Dwunastą porażkę w tym sezonie zanotowali piłkarze z Bydgoszczy. Tym razem, w przedostatnim w tym roku spotkaniu przed własną publicznością Zawisza przegrał z Górnikiem Zabrze 1:2 (1:1). .

Interia.pl
“Trzy gole w Bydgoszczy, ale niespodzianki nie było”
Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz przegrali przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 1-2 (1-1) w meczu 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

sport.tvn24.pl
“Zawisza wciąż ostatni”
Górnik po wielkich mękach pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:1. Prowadzenie gościom dał Bartosz Iwan, który po doskonałym podaniu Łukasza Madeja pokonał „szczupakiem” golkipera Zawiszy. Madej zaliczył także kluczowe podanie przy bramce Romana Gergela. Słowak trzy punkty Górnikowi zapewnił uderzeniem z 20 metrów. W międzyczasie jedynego gola dla Zawiszy strzelił Kamil Drygas. 23-letni pomocnik wykorzystał źle zastawioną pułapkę ofsajdową i jak się później okazało zdobył honorową bramkę dla gospodarzy.

Sport
“Górnik lubi wyjazdy. 2:1 w Bydgoszczy to czwarte zwycięstwo tej jesieni na boisku”

Po pierwszej słabej połowie, w drugiej zabrzanie kontrolowali mecz i zapewnili sobie trzy punkty.Górnik wygrał pierwszy mecz od miesiąca, kiedy to przywiózł trzy punkty z Cichej. Wtedy wygrał 2:1 zapewniając sobie trzy punkty w końcówce spotkania. W Bydgoszczy było podobnie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments