Media o meczu Wisła Puławy – Górnik Zabrze: Po rocznej banicji Górnik znowu w Ekstraklasie!

Kaszpir  -  5 czerwca 2017 11:35
0
4325

Górnik Zabrze nie wypuścił szansy z rąk, postawił w Puławach „kropkę nad i”, czym zapewnił sobie powrót – po rocznej przygodzie z I ligą – do Ekstraklasy. W większości mediów tytuły brzmią bardzo podobnie, bo przecież nie może być inaczej. Nam to jednak w niczym nie przeszkadza, wręcz delektujemy się każdym z nich jednakowo.

Sport

Po rocznej banicji Górnik znowu w Ekstraklasie!
14-krotny mistrz Polski znowu będzie występował w ekstraklasie. Górnicy wygrali 1:0 w Puławach z Wisłą, po pięknym trafieniu Igora Angulo. To była szósta wygrana z rzędu zabrzan, którzy przystawili stempel na swoim awansie.

Dziennik Zachodni

Wracają do Ekstraklasy!
Piłkarze Górnika Zabrze po rocznym zesłaniu do I ligi wracają do Lotto Ekstraklasy. Piłkarze Marcina Brosza pokonali w ostatnim meczu w Puławach Wisłę 1:0, odnosząc szóste zwycięstwo z rzędu!

Łączy nas piłka

Górnik Zabrze w LOTTO Ekstraklasie!
Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia w Nice 1 lidze! Drugim zespołem, który zapewnił sobie awans do LOTTO Ekstraklasy okazał się Górnik Zabrze, który w ostatniej kolejce pokonał Wisłę Puławy 1:0.

Gol24.pl

Górnik Zabrze awansował do Ekstraklasy!
Po fantastycznej końcówce sezonu (6 zwycięstw z rzędu), Górnik Zabrze wrócił do Ekstraklasy! W ostatniej serii spotkań podopieczni Marcina Brosza postawili kropkę nad „i” w Puławach.

Interia

Górnik Zabrze awansował do Lotto Ekstraklasy
Górnik Zabrze, po rocznej przerwie, zagra w Lotto Ekstraklasie! Podopieczni Marcina Brosza pokonali Wisłę Puławy 1-0 (1-0) w meczu 34. kolejki Nice I ligi i zapewnili sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Sportowe Fakty

Górnik Zabrze wrócił do Lotto Ekstraklasy!
Po roku nieobecności Górnik Zabrze wrócił do Lotto Ekstraklasy. Drużyna Marcina Brosza zagwarantowała sobie awans zwycięstwem 1:0 z Wisłą Puławy. Królem strzelców Nice I ligi został Igor Angulo.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments