Media o meczu Termalica – Górnik: Osiem minut, które wstrząsnęły Górnikiem

W.  -  27 września 2021 11:23
2
1878

W meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy, Górnik Zabrze przegrał na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 3:1. Wynik spotkania w 55. minucie otworzył Rafał Janicki, dając Trójkolorowym prowadzenie. Niestety później do głosu dochodzili tylko gospodarze, którzy trzykrotnie podchodzili do wykonywania rzutów karnych, jeden z nich został przez arbitra powtórzony, finalnie zaś dwie jedenastki gospodarze zamienili na gola. Zachęcamy do pomeczowego przeglądu prasy, która rozpisuje się między innymi o ośmiu minutach, które wstrząsnęły Górnikiem, przesądzając o losach niedzielnego pojedynku.

Ekstraklasa.org

Upragnione zwycięstwo
Pierwsza wygrana beniaminka w sezonie! W ramach 9. kolejki sezonu 2021/22 Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała u siebie Górnika Zabrze 3:1.

Sport

Przegrali przez sędziego
Górnik przegrywa wyjazdowy mecz z Bruk-Bet Termalica 1:3. W końcówce spotkania sędzia z Warszawy Łukasz Szczech gwizdał dla gospodarzy kolejne rzuty karne.

Dziennik Zachodni

Nokaut w trzy minuty
Górnik Zabrze został pierwszym zespołem, który w tym sezonie przegrał z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Gospodarze stracili gola jako pierwsi, ale potem odpowiedzieli trzema trafieniami, w tym dwoma z rzutów karnych.

Sportowefakty.pl

Osiem minut, które wstrząsnęły Górnikiem
Górnik Zabrze prowadził w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką, ale meczu nie wygrał. Gospodarze w osiem minut zdobyli trzy bramki, z czego dwie z rzutów karnych. Jedna z „jedenastek” była powtarzana.

Przegląd Sportowy

Wlazło z dubletem, Słonie z pierwszym kompletem punktów w sezonie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza wreszcie zdobyła trzy punkty PKO Ekstraklasie. Słonie pokonały na własnym stadionie Górnika Zabrze 3:1.

Interia.pl

W Zabrzu zapamiętali sędziego z Warszawy
Rzuty karne w końcówce zdecydowały o tym, że jedenastka z Zabrza przegrała ważne ligowe spotkanie z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Po przegranym 1-3 spotkaniu z ostatnim zespołem w Ekstraklasie „Górnicy” mieli wielkie pretensje do prowadzącego mecz Łukasza Szczecha i siedzącego za monitorem Pawła Raczkowskiego.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Znowu sędzia Raczkowski do spółki że Szczechem te karne wątpliwe

Sędzia sędzią o tym pisałem wielokrotnie, że to największe ku…..a w piłce.Bezkarna nacja .ale to, że piłkarze Górnika w którym to już meczu biegają jak jelenie po lesie mając sytuacje na gole poprostu ich nie strzelają!!!! to co ???, a potm dają sobie dupę skopać i mówią, że są zrozpatrzeni, że szkoda itd. Niech Wiśniewski i spólka przestaną wreszcie pier…ć głupot i zachowywać się jak jelenie- frajerzy. Ich trzeba rozumu i wyobraźni najzwyczajniej nauczyć poprzez KASĘ!!!!! ot i wszystko a jeśli im się to nie podoba to Jademy Duruś do innej roboty. Jeśli w dwóch najbliższych meczach nie zdobędą 6 punktów oznaczać będzie, że niektórych panów trzeba oddelegować do innych zajęć.Inną kwestją pozostaje zestawienie pierwszej 11 i dokonywane zmiany.