Media o meczu Termalica – Górnik. Na wyjeździe też się da

Kaszpir  -  11 września 2017 09:45
0
4762

Górnik Zabrze odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Dzięki temu oraz remisowi Lecha Poznań w Szczecinie, zabrzanie współliderują z „Kolejorzem” w tabeli. Ustępują tylko gorszą różnicą bramek. A my w dobrych nastrojach przeglądamy tytuły prasowe.

Sport

Na wyjeździe też się da. Górnik zgarnia komplet punktów w Niecieczy

Górnik do tej pory najbardziej błyszczał w Zabrzu. Teraz wreszcie wygrał na wyjeździe. W poprzednich tygodniach też nie było bowiem tak, że Górnik, wyjeżdżając poza Zabrze, tracił wszystkie atuty. Przeciwnie, w trakcie minionych wyjazdów także prezentował się bardzo dobrze. W decydującym momencie nie potrafił jednak dobić rywala i wypuszczał dobre wyniki z rąk.

Dziennik Zachodni

Zabrzanie na czele tabeli!
Piłkarze Górnika Zabrze wygrali pierwszy mecz w tym sezonie i w nagrodę zostali liderami tabeli co najmniej do czasu zakończenia spotkania Lecha Poznań.

Ekstraklasa.org

Górnik wygrywa bez Angulo
W Niecieczy, miejscowy Bruk-Bet Termalica, podejmowała u siebie Górnika Zabrze. Niedzielne popołudnie okazało się szczęśliwe dla gości, i dzięki wygranej Zabrzanie wskoczyli, przynajmniej na chwilę na fotel lidera LOTTO Ekstraklasy.

Interia.pl
 

Bruk-Bet Termalica – Górnik Zabrze 1-2.
Górnik Zabrze odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie Ekstraklasy. Podopieczni Marcina Brosza pokonali w Niecieczy Bruk-Bet Termalicę 2-1 (1-1) w meczu 8. kolejki. Dzięki wygranej zabrzanie wskoczyli na fotel lidera. Warto podkreślić, że beniaminek grał bez swojego asa Igora Angulo.

Onet.pl

Górnik Zabrze nie zwalnia tempa, beniaminek liderem
Ostatnia w tabeli Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie sprawiła niespodzianki. Słoniki przegrały na własnym boisku z rewelacją tego sezonu Górnikiem Zabrze 1:2, który dzięki temu został liderem tabeli.

Sportowe Fakty

Zabrzanie bez Angulo też potrafią wygrywać
Górnik Zabrze odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe. Beniaminek pokonał Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 2:1. Pod nieobecność Igora Angulo gole dla zabrzan zdobyli Damian Kądzior i Łukasz Wolsztyński.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments