Media o meczu Stal – Górnik: Pogromcy beniaminków

W.  -  29 sierpnia 2020 13:36
0
2603

W wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki PKO Ekstraklasy, Górnik Zabrze pokonał Stal Mielec 0:2 i wciąż przewodzi stawce PKO Ekstraklasy, mając w swym dorobku pełną pulę sześciu punktów, zdobytych w potyczkach z dwoma beniaminkami. Ozdobą wczorajszego meczu  była niewątpliwie przepiękna bramka zdobyta przez Alasanę Manneha w 47. minucie ligowego starcia, już dziś uchodząca za strzał pretendujący do najpiękniejszej bramki kolejki a być może nawet całego sezonu.

Zachęcamy do pomeczowego przeglądu prasy, która nie szczędziła pochwał naszemu zespołowi, a zwłaszcza zdobywcy fenomenalnego gola.

Górnik Zabrze pokazał swoją wyższość w Mielcu
Górnik Zabrze nie zwalnia tempa! Zespół Marcina Brosza w Mielcu pokonał Stal, odnosząc trzecie już, a drugie ligowe, zwycięstwo w tym sezonie. Genialnym strzałem popisał się Alasana Manneh.

Górnik zrobił kolejny krok do przodu
Wyjazdowe mecze w poprzednim sezonie były piętą achillesową Górnika. W Mielcu zabrzanie byli jednak wyraźnie lepsi, a mecz ozdobiło piękne trafienie Alasane Manneha.

Stal przegrywa u siebie z Górnikiem po asyście swojego byłego piłkarza
Stal Mielec przegrała 0:2 z Górnikiem Zabrze w meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy. Beniaminek po długim czasie wrócił z ekstraklasą do Mielca, ale na pierwszą wygraną musi poczekać. Ozdobą meczu był gol Alasany Manneha z drugiej połowy.

SportŚląski.pl

Górnik bezlitosny dla beniaminków. Zabrze miastem lidera!
Górnik Zabrze po raz drugi z rzędu pewnie pokonuje beniaminka Ekstraklasy i pozostaje liderem tabeli. Ozdobą meczu ze Stalą w Mielcu było kapitalne trafienie Alasany Manneha z pierwszych fragmentów drugiej odsłony spotkania.

Poukładani zabrzanie
Zabrzanie z kompletem zwycięstw! W ramach 2. kolejki sezonu 2020/21 Górnik pokonał w delegacji Stal Mielec 2:0 po bramkach Pawła Bochniewicza oraz Alasany Manneha.

Sportowefakty.pl

Drugi triumf Górnika, Alasana Manneh niczym Roberto Carlos
W meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe ze Stalą Mielec 2:0. Ozdobą spotkania był fenomenalny gol Alasany Manneha, który zagrał niczym Roberto Carlos.

Interia.pl

Pogromca beniaminków
Górnik nowym liderem PKO Ekstraklasy. W meczu 2. kolejki zabrzanie pokonali na wyjeździe Stal Mielec 2-0. Bramki strzelili: Paweł Bochniewicz oraz Alasana Manneh.