Media o meczu Śląsk – Górnik: „Lider pobity we Wrocławiu”, „Koniec passy zabrzan”

Milo  -  30 sierpnia 2014 22:09
0
807

Zachara_Śląsk_1415

Górnik Zabrze pierwszy raz w tym sezonie przegrał swój mecz. Katem zabrzan okazał się Flavio Paixao, który strzelił dwa gole. Po tym spotkaniu zabrzanie spadli z fotelu lidera.

Onet.pl
“Flavio Paixao zagrał niczym brat, Śląsk Wrocław lepszy od Górnika Zabrze”
Śląsk Wrocław pokonał Górnika Zabrze 2:0 (1:0) w meczu szóstej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Obydwa trafienia na swoje konto zapisał jeden z braci Paixao – Flavio, który występuje na pozycji pomocnika, ale dziś godnie zastąpił swojego kontuzjowanego brata-napastnika, Marco. Na szczególną uwagę zasługuje drugi gol, czyli piękny lob w doliczonym czasie gry.

Ekstraklasa.net
“Górnik pokonany we Wrocławiu. Dwa gole Flavio zapewniły zwycięstwo Śląskowi”
Śląsk zagrał najlepszy mecz w sezonie i pewnie pokonał dotychczasowego lidera. Gospodarze przez cały mecz byli drużyną lepszą, grającą z pomysłem i co najważniejsze skuteczną. Po dwóch asystach Sebastiana Mili dwukrotnie Pavels Steinborsa pokonał Flavio Paixao.

Wp.pl
“Pierwsza porażka Górnika”
Śląsk Wrocław wygrał z Górnikiem Zabrze 2:0 w drugim sobotnim meczu 7. kolejki T-ME. Dla gości to pierwsza porażka w sezonie. Dwa gole zdobył Flavio Paixao!

Interia.pl
“Ponieśli pierwszą porażkę w sezonie Ekstraklasy”
Śląsk Wrocław pokonał Górnika Zabrze 2-0 w 7. kolejce Ekstraklasy. Oba gole strzelił Flavio Paixao. Górnik przegrał po raz pierwszy w tym sezonie. Mecz przez większość czasu odbywał się w strugach deszczu.

sport.tvn24.pl
Lider pobity we Wrocławiu. Show Paixao. Flavio, nie Marco
Znalazł się mocny na lidera ekstraklasy. Pogromcą Górnika Zabrze okazał się Śląsk, który na własnym stadionie wygrał 2:0. Oba gole strzelił Flavio Paixao, odpowiadając w ten sposób licznemu gronu krytyków.

“Sport”
“Koniec passy zabrzan. Po sześciu meczach bez porażki stracili trzy punkty we Wrocławiu”
Dwie asysty Sebastiana Mili i dwa gole Flavio Paixao. Śląsk wygrał z Górnikiem 2:0, co oznacza, że zabrzanie stracili fotel lidera.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments