Media o meczu Śląsk – Górnik. „Górnik zaIWANił Śląskowi zwycięstwo”

Milo  -  23 maja 2015 18:45
0
1047

media_o_meczu

Górnik Zabrze zremisował ze Śląskiem Wrocław. Gole strzelali klasycznie Marco Paixao, oraz Bartosz Iwan. Obie drużyny mogą pożegnać się już z europejskimi pucharami. Dodatkowo Górnika czekają spotkania z czołową trójką ligi.

Onet.pl
“Górnik Zabrze wyrównał rzutem na taśmę”
Piłkarze Śląska Wrocław długo prowadzili z Górnikiem Zabrze na własnym boisku po bramce Marco Paixao i byli blisko awansu tuż za plecy trzech czołowych drużyn T-Mobile Ekstraklasy. W końcówce sobotniego starcia 34. kolejki rozgrywek zabrzan uratował jednak Bartosz Iwan i starcie zakończyło się remisem 1:1 (0:0) i podziałem punktów.

WP.pl
“Górnik zaIWANił Śląskowi zwycięstwo”
Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Górnikiem Zabrze w meczu 34. kolejki ekstraklasy. Gospodarze stracili zwycięstwo w samej końcówce spotkania po goli Bartosza Iwana

Interia.pl
“Rezerwowy uratował im punkt w 89. minucie”
Bartosz Iwan uratował jeden punkt Górnikowi Zabrze w 89. minucie w wyjazdowego meczu ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie 34. kolejki Ekstraklasy zakończyło się remisem 1-1 (0-0).

Ekstraklasa.net
“Górnik rzutem na taśmę uratował remis ze Śląskiem. Iwan znów katem wrocławian”
We Wrocławiu kibice obejrzeli mecz, który zakończył się remisem, choć nie powinien. Śląsk prowadził, groźnie kontrował, ale co z tego, skoro dyżurny kat wrocławian, Bartosz Iwan, zdobył bramkę w ostatniej minucie? Bramkę dla gospodarzy, być może pożegnalną, strzelił Marco Paixao. Mecz obejrzało zaledwie niecałe 6 tysięcy widzów, co na wielkim stadionie wyglądało przygnębiająco.

Katowickisport.pl
„Remis we Wrocławiu. Iwan zapewnia Górnikowi punkt”
Zabrzanie kolejny raz w końcówce meczu trafili do siatki. Zasłużony podział punktów we Wrocławiu.