Media o meczu Sandecja – Górnik: Zabrzanie znów liderem

Kaszpir  -  29 października 2017 09:44
0
5031

W starciu dwóch zespołów, które pełnią rolę beniaminków w obecnym sezonie, zwycięsko wyszedł Górnik Zabrze. Dzięki trafieniom Igora Angulo (14 bramka) oraz kapitana –  Szymona Matuszka, „Trójkolorowi” powrócili na fotel lidera. Nie dziwią więc tytuły prasowe, w których dominuje właśnie ten fakt.

Matuszek i Angulo dają Górnikowi zwycięstwo. Zabrzanie znów liderem.
Górnik Zabrze pokonał w Niecieczy Sandecję Nowy Sącz 2:1. Po niemrawej pierwszej połowie, której zwieńczeniem był stracony gol, w drugiej podopieczni Marcina Brosza pokazali klasę. Cztery minuty wystarczyły zabrzanom do zainkasowania kompletu punktów w starciu z Sandecją. Znów do bramki rywali trafił Igor Angulo, który umocnił swoją pozycję lider klasyfikacji najlepszych strzelców.

Górnik znów liderem!
W sobotnim meczu 14. kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał w Niecieczy Sandecję Nowy Sącz 2-1. Podopieczni Marcina Brosza przegrywali do przerwy, ale w drugiej połowie bramki zdobyli Szymon Matuszek i Igor Angulo, dzięki czemu beniaminek z Górnego Śląska ponownie objął prowadzenie w tabeli Ekstraklasy.

Górnik zaczął źle, ale skończył jak trzeba. Czternaste trafienie Angulo
W meczu beniaminków górą Górnik Zabrze. Chociaż Sandecja Nowy Sącz jako pierwsza trafiła do siatki, to potem inicjatywę przejęła drużyna Marcina Brosza, która po przerwie potrafiła odwrócić wynik 0:1 na 2:1 w 4 minuty. Dzięki tej wygranej Górnik został samodzielnym liderem z 26 punktami po 14. kolejkach.

Interia

Beniaminek wraca na fotel lidera! Gol gwiazdora.
Sandecja przegrała 1-2 (1-0) z Górnikiem Zabrze w ostatnim sobotnim spotkaniu 14. kolejki Lotto Ekstraklasy. Wygrana w starciu beniaminków pozwoliła zabrzanom objąć prowadzenie w tabeli.

Żywe starcie beniaminków.
Na boisku w Niecieczy starła się dwójka tegorocznych beniaminków, ale z nieporównywalnie różnym bagażem doświadczeń. Debiutanci z tego sezonu, Sandecja Nowy Sącz, podejmowali czternastokrotnych mistrzów Polski – Górnik Zabrze. Rywalizacja zakończyła się po myśli bardziej utytułowanego zespołu. Choć musiał on odrabiać straty. Czternastego gola strzelił lider klasyfikacji strzelców – Igor Angulo.

W meczu beniaminków lepsi goście. Wystarczyło pięć minut
W meczu beniaminków rozegranym w Niecieczy lepszy Górnik. Zabrzanie 2:1 pokonali Sandecję Nowy Sącz. Gola dla gospodarzy zdobył Piter-Bućko, dla gości trafiali Matuszek oraz Angulo.