Media o meczu Ruch – Górnik: „Madej bohaterem WDŚ!”, „Słodka osiemnastka”

Torcidos  -  5 października 2014 09:46
0
1004

Radość_Lechia5_1415

Po osiemnastu latach w końcu wygrywamy mecz na stadionie Ruchu. Niekwestionowanym bohaterem spotkania został Łukasz Madej, który zaliczył asystę oraz strzelił decydującą bramkę. Dzięki zwycięstwu w Wielkich Derbach Śląska Górnik przynajmniej do niedzieli pozostanie liderem T-Mobile Ekstraklasy.

Onet.pl
“T-ME: Górnik Zabrze wygrał w derbach z Ruchem”
Wielkie Derby Śląska dla Górnika Zabrze. Ekipa prowadzona przez Józefa Dankowskiego i Roberta Warzychę pokonała Ruch Chorzów 2:1 (1:1). Decydującą bramkę zdobył w końcówce Łukasz Madej.

Ekstraklasa.net
“Madej bohaterem WDŚ! Górnik wygrał w Chorzowie z Ruchem i został liderem!”
Ruch Chorzów przegrał w 11. kolejce z Górnikiem Zabrze 1:2. W 102. Wielkich Derbach Śląska gola dla gospodarzy strzelił Grzegorz Kuświk, a dla gości trafił najpierw Wojciech Łuczak, a w końcówce wygraną zapewnił Łukasz Madej.

Wp.pl
“Ruch – Górnik: słodka „osiemnastka””
Aż osiemnaście lat czekali piłkarze Górnika na zwycięstwo w Wielkich Derbach Śląska na stadionie Ruchu. Zabrzanom udało się przerwać tę serię w sobotę i wygrać na obiekcie wielkiego rywala 2:1, a bohaterem został Łukasz Madej grający z… „18” na plecach.

Interia.pl
“11. kolejka Ekstraklasy: Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 1-2”
Górnik Zabrze odwrócił losy meczu i pokonał Ruch w Chorzowie 2-1 w 102. Wielkich Derbach Śląska. Górnik poprzednio wygrał ligowy mecz przy ul. Cichej w 1996 roku.

sport.tvn24.pl
“Cisza przy Cichej. Wielkie Derby Śląska dla Górnika”
Górnik Zabrze wygrał Wielkie Derby Śląska i awansował na pozycję lidera Ekstraklasy. Zabrzanie pokonali na wyjeździe Ruch Chorzów 2:1. Atmosferę już przed spotkaniem mocno podgrzało nietypowe znalezisko na stadionie Niebieskich.

Sport
“Madej wykończył Niebieskich!”
Ruch przegrał z Górnikiem 1:2. Łukasz Madej zdobył gola i zaliczył asystę.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments