Media o meczu Raków – Górnik: Większe nadzieje i oczekiwania

Kris  -  21 marca 2021 08:59
0
2670
Górnik Zabrze zremisował na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 0:0. Gospodarze obchodzili stulecie klubu i na tę okazję przygotowali m.in. specjalne stroje w tym celu. Jednakże, nie zdołało to przykryć złego stanu murawy i braku bramek. Zapraszamy na pomeczowy przegląd prasy.
 

Ekstraklasa.org
Bezbramkowe stulecie
Raków Częstochowa sobotnim spotkaniem pieczętował stulecie istnienia klubu. Jednakże, obchody odbyły się w tle bezbramkowego remisu. Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla gospodarzy. W drugiej do głosu doszli również goście. Mimo to, nie oglądaliśmy w tym meczu żadnych bramek.

Sport
Retro mecz na zero
Spotkanie Rakowa z Górnikiem kończy się rezultatem 0:0. Zabrzanie po raz trzeci z rzędu nie tracą bramki w ligowej potyczce. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny próbowali zdobyć bramkę, lecz klarownych okazji było niewiele. Przy okazji spotkania z Trójkolorowymi obchodzono stulecie powstania klubu z Częstochowy. Z tego też powodu gospodarze grali w strojach, jakie kiedyś nosili pierwsi zawodnicy Rakowa.  

Interia
Nie uczcili jubileuszu
Gospodarze nie uczcili swojego jubileuszu, jakim było stulecie klubu. Mimo obchodów, pamiątek czy strojów z pierwszych lat istnienia Raków musiał zadowolić się remisem. Z tego powodu zawodnicy mogą czuć się rozczarowani. Dla Górników to dobry rezultat, kolejny punkt dopisany do swojego dorobku. Tym samym piłkarze mogą czuć się bardziej zadowoleni.

Dziennik Zachodni
Klimat retro na kartoflisku
Klimat retro związany z obchodami stulecia klubu nie zdołał ukryć fatalnej murawy, na której mierzyli się zawodnicy. Niestety, gra tak, jak boisko nie zachwycała. Groźnych akcji było niewiele i tym samym w spotkaniu 22. kolejki PKO Ekstraklasy padł bezbramkowy remis. 

Przeglądsportowy.pl
Znakomity mecz Chudego. Raków znów na remis
Częstochowianie notują trzeci remis z rzędu w Ekstraklasie. Gospodarzom nie udało się trafić do siatki mimo kilku dobrych okazji. Ogromny udział w tym miał Martin Chudy. Bramkarz Górnika był pewny w swoich interwencjach i nie popełniał błędów. 

Sportowefakty.pl
Raków nie wykorzystał szansy i stracił dystans do Pogoni
W sobotni wieczór w meczu Rakowa z Górnikiem nie oglądaliśmy bramek. Bliżsi zdobycia trafienia byli gospodarze. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do nich. W drugiej części meczu do głosu doszli zabrzanie. Jednakże, żaden z zespołów nie potrafił postawić „kropki nad i”.

Sportslaski.pl
Retro pojedynek na remis. Bramkarz bohaterem, Górnik ponownie na zero z tyłu
Patrząc na tabelę PKO Ekstraklasy oraz pozycje, jakie zajmuje Raków i Górnik, a także dołączając fakt obchodów stulecia istnienia klubu z Częstochowy spodziewaliśmy się nie lada pojedynku. Niestety, na nadziejach się skończyło. W sobotnim spotkaniu padł remis. Z pewnością duży udział w podziale punktów miał Martin Chudy, który zanotował kilka naprawdę świetnych interwencji.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments